ihmisen kanssa, johon olet kusessa?
Voitko olla kaveria
5
204
Vastaukset
- vänksy
olla kaveria ihmisen kanssa jota kohtaan mulla on. Miksen voisi?
- kaikilta
luonnistu..tunteet häiritsee, siinä kun tekee mieli muutaki kun jutella.
- vänksy
kaikilta kirjoitti:
luonnistu..tunteet häiritsee, siinä kun tekee mieli muutaki kun jutella.
hiukan erilainen. Jos mun tekee mieli vaikka halata toista niin voin tehdä sen ilman et se toinen kuvittelee mun kuvittelevan mitään. Tai voin kommunikoida ihan tavallisista asioista normaalisti ja pitää tunteeni kurissa. Toinen joko tietää niistä tai ei, mutta ainakin olen sanonut ettei sen tarvi olla mun tunteista vastuussa.
- Napsutus
Tekisi koko ajan mieli vaan olla lähempänä toista, enkä haluaisi sen ihastuksen kohteen vaivautuvan. Eli pidemmän päälle, en pysty.
siihen. Voin pitää tunteeni kurissa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 641036
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla338996- 61822
- 55723
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k97644Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai49631- 25622
- 68610
- 57600
Hotellille löytyi ostaja....
Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,14598