Olin treffeillä jonkun aika sitten ja olin vähän hämmästynyt.... nimittäin treffikumppani käynyt miesten WC:ssa vähintään 5-6 kerta treffien aikana (joka kesti 3 tuntia). Kyllä hän juonut olutta niin kuin suomalaiset miehet juo yleensä.... mutta 5-6 kerta?
Jälkeenpäi ajattelu, että johtuiko se :
1) sairaudesta?
2) käynyt vilkaisemassa kasvojan? (kyllä hän on fruittis)
Olen melkein absolutisti, juon alkoholia todella harvoin.... siis ei oo henkilokohtaisia kokemuksia, hih! :)))
Kysyin vaikka vähän nolottaa... :)
17
444
Vastaukset
- Me
En arvostelee kyseisen miehen vaan olen hämmästynyt, koska käytös oli poikkeava.
- .....
Jos sillä oli maha ripulilla?
- Me
..... kirjoitti:
Jos sillä oli maha ripulilla?
ehkä hänellä virtsatietulehdus tai diabetes....?
Kuinka usein miehet käy wc:ssa jos juovat olutta ?
- 426t24w6t
Niiskutteliko nenää tullessaan. Ehkä kävi vähän "puuteroimassa" nokkaansa.
- pervo-peenis
Olit nii hottis et sen oli pakko käydä ain välil runkkaamassssa!!
- Maailman valo
Googlaa sana "suomen kielioppi". Opettele se ulkoa ja tuu sit uudestaan tänne, jos sulla on jotain asiaa. En enää kestä suaaaaaaaa!!!!!!!!
- Me
Olen ulkomaalainen, hih! ;)))
- Maailman valo
Me kirjoitti:
Olen ulkomaalainen, hih! ;)))
Et ole ulkomaalainen. Olet oranssi avaruusolento, jonka antenneissa on vikaa!
- Don Johnson
Me kirjoitti:
Olen ulkomaalainen, hih! ;)))
Mistä päin maailmaa olet kotoisin?
- a
ellei ollut kuralla tai sekakäyttäjä tai virtsatietulehdus. Ei olut noin paljoa kuseta, ellette litratolkulla vetäneet.
- Me
// ellei ollut kuralla tai sekakäyttäjä //
1) kuralla ?
2) sekakäyttäjä ?.... mitä pitää sekakäyttä? - voi ihan hyvin olla
Me kirjoitti:
// ellei ollut kuralla tai sekakäyttäjä //
1) kuralla ?
2) sekakäyttäjä ?.... mitä pitää sekakäyttä?Kuralla=maha sekaisin, ripuli
Sekakäyttö=pillerit alkoholi, jos vaikka veti vielä pulveria nenään(huumeslangi) - Me
voi ihan hyvin olla kirjoitti:
Kuralla=maha sekaisin, ripuli
Sekakäyttö=pillerit alkoholi, jos vaikka veti vielä pulveria nenään(huumeslangi)Kyllä elämän aikana oppii vaikka mitä :)
- 16+7
kävi tekstailemassa/soittamassa/lukemassa sähköpostit.
- Me
//kävi tekstailemassa/soittamassa/lukemassa sähköpostit. //
Hän odottanut treffit todella pitkän :) - ++
Me kirjoitti:
//kävi tekstailemassa/soittamassa/lukemassa sähköpostit. //
Hän odottanut treffit todella pitkän :)Ehkä odottaa vielä muitakin treffejä ja tekstailee veskissä, onhan näitä sarjadeittaajia
n. 3 lonkeron jälkeen mulla menee pari tuntia että pitää käydä kusella vartin välein. Hemmetin hankalaa, saa pirun tarkkaan kattoa missä juo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1351422
- 1101173
Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede261023Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89964Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat313861- 99823
- 38712
- 109666
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.56658Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet144634