Luolamies

tintura benjui

joka ei pahemmin hinkkaa itseään joka päivä suihkussa, 2krt viikossa on hyvä. Liikapeseytyminen vie miehen omat testosteroni- ym. feromonit veks. Kunnon miehekkään miehen hienhajukin on tosi kiihottavaa...aah, meinaa pöksyt kostua ajatuksestakin! :)

6

439

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • -peseytyminen tai peseytymättä jättäminen ei vaikuta MILLÄÄN MUOTOA sen enempää miehen kuin naisenkaan testosteronipitoisuuksiin.

      Tämä on FAKTA, ei mielipideasia.

      • tintura benjui

        tarkotinkin sitä hormonin tuoksua uroksen iholla..sen kyllä oikeasta miehestä haistaa, jos ei ole pessyt itseään "kliiniksi".


      • tintura benjui kirjoitti:

        tarkotinkin sitä hormonin tuoksua uroksen iholla..sen kyllä oikeasta miehestä haistaa, jos ei ole pessyt itseään "kliiniksi".

        ..feromoneja?! Koska testosteronia ei voi haistaa. Ja feromoneissakin eri yhdistelmät toimivat eri ihmisillä erilailla. Puhtaus ei vaikuta feromonien eritykseen. Voimakkaat hajusteet on sen sijaan ihan eri juttu ja saattavat peittää ihmisen omia feromoneja.


    • Krhöm, se olen minä. Käyttäydyn tuolla tavalla.

    • 17

      Unteroffizier Krüger: I stay dirty for a reason. If you've been in the field as long as I've been, you'd know why.
      Sargeant Steiner: Explain.
      Unteroffizier Krüger: Natural body oils, combined with dirt, can keep you waterproof.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      110
      1074
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      814
    3. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      264
      596
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      17
      585
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      65
      531
    6. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      93
      521
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      26
      502
    8. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      47
      491
    9. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      43
      476
    10. Mökötätkö, kun jäit ilman vastausta?

      Vai mitä ajattelet...
      Ikävä
      47
      437
    Aihe