Letojanni

Paikasta kiinnostunu

Millainen lomapaikka on Letojanni.Kaikki vinkit kiinnostaa.Rannat,ravintolat,atmosfääri.Paikassa lomailleet kertokaa,ainakin Finnmatkat tekee matkoja Letojanniin.Google mapsista zoomailtuna paikka näyttää ainakin kivalta. Kiitos vinkeistä etukäteen.

2

647

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • I love Ragusa

      Joo mitäpä siitä sanoisi. Letojanni on hiekkarannan jatke. Rantakatu hiekkarantoinen alkaa Naxosissa ja jatkuu melkein katkeamata Messinaan saakka. Yhtä pötköä. Rantalomakohde, ei sen kummempi. Letojannissa on modernimpia hotelleja kuin Naxlosissa. Halpa paikka. Paljon aurinkoa ja paljon rantaa.

    • Tylsä ja mitäänsanomaton, täysin persoonaton paikka joka sijaitsee Messiinaan vievän autotien varressa. En suosittele. Pelkkä rannan jatke Naxoksesta päin.
      Ei ole myöskään millään lailla viihtyisä. Nähtyänne Naxoksen ja Taorminan on ero huomattava edellisten eduksi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      52
      2127
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      2042
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      13
      1561
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      62
      1372
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      50
      1339
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      855
    7. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      90
      727
    8. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      717
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      33
      688
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      40
      653
    Aihe