Mistä narusta pitää osata vetäistä että ensimmäinen ilta päätyy samaan sänkyyn? Paljasta miten olet vietävissä.
Oletteko vietävissä
9
162
Vastaukset
- tärisevät kädet
Miehen pitää esittää täysin kokematonta, ujoa ja epävarmaa reppanaa. Käsien pitää vähän täristä ja katseen harhailla, välillä on hyvä nieleskellä näyttävästi kuin olisi pala kurkussa. Se herättää minussa jonkin ihmeen vamppidominan joka ns. hyppää tilanteen herraksi.
- shakin'
LOL, mun ei tarvitsisi käydä tällä palstalla, jos tuollaisia naisia oikeasti olisi.
- komean perässä
kun mies on tarpeeksi hyvännäköinen, mikä tahansa säälittäväkin yritys käy.
- Viettely kysymys
Siis ihan aikuisten oikeesti kysyin... Kertokaa myös onko joku toiminut kuvailemallanne tavalla, sukupuolenne ja ikänne, ei kuitenkaan pakollista, kiitos...
- agdvxre
mulle riitti että nainen oli vaan tarpeeks aloitteellinen, puristeli perseestä ja pyysi luokseen
- gwavfasf
No, kun en eka treffeillä kehenkään ihastu, niin riittää että nainen on miellyttävä, hauskaa seuraa ja antaa ymmärtää suoraan tai yleisemmin epäsuoraan, että treffien tulisi päättyä yhteiseen yöhön. Mitäpä sitä asioita mutkistamaan? Herrasmies menee aina alkuun naisen ehdoilla. :)
Kivan näköinen aloitteellinen nainen riittää. En tosin lupaa että siellä sängyssä tapahtuu nukkumista kummempaa.
- Reipas Poikamies
Eli ei liian päälle käyvä nainen muttei liian hissukkanormikaan- eli uskaltaisi hiukan olla aloitteellinen (kertoa avoimesti millä fiiliksellä on liikkeellä) ja flirtata sexysti. Josta homma etenee omilla raiteilla kun "lupa edetä" naisen kanssa tulee selväksi. Minä osaan jo nähdä jos nainen on epävarma niin se turn offaa minutkin.
Tosin kokemukseni mukaan tämä taito on paremmin milf naisten hallussa, nämä nuoremmat naiset tahtovat olla silleen epävarmoja että ei heistä miehen viejäksi ole kuin hyvin harvoin. - FF
Päätös tapahtuu pitkälti jo ensisilmäyksellä eli miestä joko haluaa tai ei. Jos ei halua niin mikään mitä hän tekee, ei pysty pelastamaan tilannetta. Jos haluaa, niin mies saattaa kyllä ryssiä koko homman olemalla esimerkiksi täystörppö.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 203774
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit243169En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m322375- 922149
- 221990
- 261642
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui411621- 321512
Päivi Räsänen eroaa todennäköisesti kirkosta
Päivi Räsänen kertoo järkyttyneensä evankelis-luterilaisen kirkon homolinjauksesta. Räsänen sanoo todennäköisesti eroava5021463Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91424