Macajauhe

Maca555

Löytyykö tältä palstalta Macajauheen käyttäjiä? Itse olen viikon käyttänyt. Oiskohan hieman tullut jaksamista ja vireyttä lisää. Jostain luin, että jauhe on pahan makuista, mutta ei ainakaan tämä tuote ole. Ilmavaivoja on tullut jonnin verran lisää ja hajut lähinnä jauheen hajuisia.

4

452

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kamax

      itte löysin macan ja nyt en voi olla ilman sítä.ei tarvii nukkua enään kun kerranviikossa ja syödä muutama lusikallinen macaa jess.

    • hyvä tuote on itse kokeilin sain virkeyttä.hieman väsymyksestä kärsineenä jaksan taas.astma ja allergia vaivana.tabletteina itse olen ottanut helpompaa ei tarvitse jauheita sotkea. suosittelen olen tilannut lisää näitä.

    • yööök..

      haisee ja maistuu paskalle... maca...

    • Mikko832

      Löysin itse macan noin vuosi sitten. Kohensi kummasti seksielämää itselläni ainakin ja lievensi masennustakin sen verran että huomasin eron.
      Tuolta muuten lisää infoa asiasta jos kiinnostaa..
      http://macajuuri.com

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      80
      3422
    2. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      4
      1374
    3. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      4
      1121
    4. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      26
      1096
    5. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      68
      820
    6. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      45
      788
    7. Mistä tietää, onko hän se oikea?

      Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
      Ikävä
      60
      744
    8. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      45
      739
    9. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      29
      713
    10. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

      Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
      Suomalaiset julkkikset
      4
      687
    Aihe