Kissalepakko

Onkohan tämä mies minulle se oikea. Joskus tämä seurustelu tuntuu vain niin vaikealta, kohta vuosi yhdessä. Ihana mies, muttei halua vakiintua vaan tapailla.
179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tuo mies on saanut joskus kolhun ison . ja uskoo et tapailu on parempi kuin tiivimpi jotta ei tulisi pettymystä ja hylkäämistä. anna hänelle aikaa ja nauti siitä mitä on moni olisi jo tuosta hyvin kateelinen . meinaan hän osaa saada sinut nautii elämästä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aamuaurinko.. kirjoitti:

Onkohan tämä mies minulle se oikea. Joskus tämä seurustelu tuntuu vain niin vaikealta, kohta vuosi yhdessä. Ihana mies, muttei halua vakiintua vaan tapailla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu