Rakkauden aika?

Rakkautta jakoon

Tapahtuuko minulle rakkaudessa tulevassa positiivista merkittävää asiaa? Minulla on ollut tässä hiljainen mietinnän paikka ilmeisesti miesten osalta.. Tuleeko vielä kiinnostavia miehiä tielleni vastaan, jotka kiinnostuisivat aidosti myös minusta?

3

114

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      oletko pitänyt itseäsi hyvässä kunnossa ja nälkääsi kurissa? siinä on yksi tärkeä asia, mikä kannattaa ottaa sydämelle.

      en tiedä mitä tämä tarkoittaa, mutta näen kuminauhoja, kumia ja latexia, kaikenlaista venyvää materiaalia. autonrenkaatkin on tehty kumista, joten ihmettelen tätä.
      näen itse asiassa kaksi miestä. toisella miehistä on oma ihana koti, missä voi olla lintuja. miehet ovat suoraryhtisiä ajattelijoita, sinä kohtaat heidät molemmat.

      oletko itse kiinnostunut luonnosta ja eläimistä? siinä voisi olla vinkki tästä eteenpäin. on koti, jossa on äiti ja sisar. heillä on surkeaa ja hiljaista, valo puuttuu elämästä.
      nämä linnut viittaavat minun nähdäkseni hyvään suhteeseen, ne ovat enemmän kuin vain virtuaalisia lintuja.

      t. Keskiyö

      • Rakkautta jakoon

        Kiitos. En vain tainnut ymmärtää tästä yhtään mitään. :) Olen ihan normaalivartaloinen nainen, tosin huono ruokahalu ollut tällä hetkellä. Perhepiirissä ollut ongelmia.. Luonnossa käyn lenkillä lasteni kanssa toisinaan, sen kummempaa suhdetta siihen ei ole. Eläimistä tykkään, itsellä ei lemmikkejä. Jotenkin niin haastavaa vain tämä rakkaus miesten suhteen.. Ehkäpä jompikumpi miehistä on se minun oma armaani..


    • Hei

      mitähän tuo nälkä sitten voisi tarkoittaa? onko sinulla himoa johonkin erityiseen?
      no minä näen sinulle aivan selvästi oman rakkaan, joka on "hyvin pedattu".
      siinä on onnea ja talous on kunnossa, mutta uskoisin myös, että luonto liittyy tähän mieheen syvästi.
      ehkä hänellä on kotoa käsin yhteys luontoon, ehkä kanoihin tai muuten lintuihin, en tiedä....

      koita vain malttaa, kyllä se loksahtaa paikalleen!

      t. Keskiyö

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      173
      1445
    2. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      41
      1039
    3. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      38
      735
    4. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      660
    5. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      21
      650
    6. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      37
      637
    7. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      28
      632
    8. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      607
    9. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      17
      593
    10. Ajatteletko ollenkaan minua

      Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott
      Ikävä
      30
      577
    Aihe