jos nainen ei anna!! Ottaa niin kovin ylpeyden päälle, että pitää mennä kerskuu kavereille että on muka saanut ja haukuu tuo nainen, pilaa hänen maineensa.
Mitä järkeä!! Kyseessä sentään 50 mies,ei teini enää.
miksi mies loukkaantuu..
5
95
Vastaukset
Joillekkin miehille on mahdoton niellä pakkeja ja siksi alkaa valehdella
- AIve.
Modelli nyt vaan on tuollainen.
Miten saat minut liitettyä tuohon juttuun...sovitaanko näin, jos sinulla ei ole kapasiteettiä antaa heittojesi tueksi mitään perusteluja...niin painu vittuun noiden samojen fraasiesi kanssa.
Vissiin samasta syystä kuin nainen pakit saatuaan alkavat homottelemaan.
- raitiovaunu
Enpä jaksa uskoo että naiset niin hulluja on että menevät ystävilleen haukkumaan miestä homoksi jolta ei saa! Täytyy olla todella puutteessa ja epätoivoinen nainen, jos miestä yleensä lähtee haukkumaan, kyllähän naiset aina miestä saa jos niin haluaa..en ole kuullut koskaan kenenkään naisen homottelevan ketään miestä, mutta olen kuullut monien miesten haukkuvan naisia ja en ole aina uskonut heidän juttujaan, kun ovat kehuneet saaneensa tuolta ja tuolta...te miehet vaan olette niin outoja luulette kaverienne silmissä olevanne koviakin jätkiä kun kerskutte kaadoillanne, ehkäpä hekin ajttelevat teidän olevan tyhmiä mutta eivät vaan sano sitä ääneen! Kunnon normi mies ei arvosta kaveriaan sen tähden kuinka monta naista se on kaatanut, vaan kuinka monta naista se on saanut pidettyä edes kuukausia.Ei ne kaverit miestä kadehdi sen tähden että se kaataa naisia kuin heinää, tuo teinien juttuja ei aikuisten miesten!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1251248
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89914- 94884
Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede22818Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat283723- 93717
- 109636
- 33617
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.50571Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet125540