Oon 99 poika ja oon tosi huolissani mun kehityksest oon aika lyhyt en oo ihan varma paljon varmaa joku 160 cm ja ei ole alkanut äänenmurrosta oon vielki helari kaililla muilla kavereilla on jo äänenmurros ja kaikkee ja mun penis on about 11 cm pitkä erektiossa. Mut alapääs karvat kyl kasvaa ja jaloissa sekä käsissä vähän mutta ei paljoa, kainalokarvoi ei oo yhtään. Mut spermaa kyl tulee jonki verran ei hirveesti, nykysi oon huomannu et välil tylee kyl ginnwi namaa... oonko jäljessä vai onko mu murrosikä nyt vasta alkanu/vai oonko nyt just kehitys vaiheessa
kehitys jäljessä?
joonas99!!!!
3
57
Vastaukset
- eipämitään
Kehitysvaihees. Onko vehje minkäkokoinen lepoasennossa? Kainalokarvat alkaa kyllä varmasti pian kasvaan. Ihan normaalissa vaiheessa meet, jotkut vaan kehittyy toisia nopiammin.
- Täsmä20
Oon kanssa 99 ja suurinpiirtein samassa tilanteessa
Ginnwi namaa? :D
Mielestä niin kuulostat olevan vielä kasvuvaiheessa. Pojat voi kasvaa pituutta vielä armeijaiässäkin. "Sekin" voi vielä kasvaa, mutta toisaalta joillakin se on myös vähän pienempi kuin toisilla. Ei omanikaan ole kuin pari senttiä tuota pitempi ja hyvin on toiminut ja pärjätty.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 702952
- 462564
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322225- 792128
- 951956
- 321702
- 121526
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171487Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?271302Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil191175