PÄÄSIÄISKETJU

Nyt on sopiva aika aloittaa tämä paljon puhetta aiheuttava tapahtumaketju, jolloin eräs henkilö nousi ylös kuolleista.

Toivottavasti itselläni ei mene samoin kuin vuosi sitten.
Poliisin mukaan jahtasin viime vuonnatipuja ihan mämmissä.
Seuraavana aamuna herätys poliisiputkassa oli kuin kuolleista olisin herännyt ja vielä noita-akan vierestä. Viikon ajan mietin, millainen yllätys munassani mahtaa olla, siitä selvisin penisiliinillä

https://www.youtube.com/watch?v=8xTaWsX_VTc

20

56

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • puuman_metsästystä
    • määmy

      Opiks mtn?

      • Milloin minä mitään olen oppinut? En mitään silloinkaan.


    • Penisiliini kannattaa aina nauttia etukäteen, ettei sitten jälkikääteen tarvitse arpoa mikä nyt taas.

      Itse olen niin täynnä noita mömmöjä, että jos injektoin jonkun naisen perinteisellä tavalla penitroiden, niin tämän vastapuolen edustaja kanntaessaan sukupuolitautia paraneen aivan kuin itsestään.

      Putkassa ollessani en ole vielä onnistunut saamaan kuin ihottuman, mitä syyhyksikin kutsutaan.

      Onko mua muuten kyselty täällä?....kun on ollut pientä hässäkkää ja en oo ehtinyt juurikaan viettää täällä aikaa....sekä sivustot ei jotenkin sovi mun silmään.
      Ajattelin edellisen uudistuksen jälkeen, tuossa on se hyvä puoli, että huonommaksi tätä ei enää saa...mutta kuinkas kävikään. Vielä löytyi vatipäisempiä tyypejä uudistuksineen, kuin tämän palstan "suolen henki" tyypit.

      • Ei kukaan minun huomion mukaan ole kysellyt. Itse mietin pari päivää sitten, minne lie olet kadonnut.

        Ja kyllä ne osaa S24-tilan laittaa vielä huonommaksi

        Ja minun viimeinen työpäivä on aprillipäivänä


      • Sulle voin sen näin kahden keshden kertoa, että olen ollut yhden muijan seksi orjana ja leluna....mutta nyt kaikki hyvin, olen päässyt ainakin toistaiseksi siitä eroon tai se siis pidätettin Marokossa.

        Ja meikäläinen taas aloittaa duunit aprillipäivänä eli 1.4:tä



      • Noita tiivisteitä kannattaa kysyä paikallisilta palopääliköiltä tai tiivistekauppiaalta ja auki sen saat kun meet tonne "steissille" annat sen ruiskus -sompuille-, sanot että sen sisällä on oleskelulupa ja vapaa arpa suomen kansalaiseksi.


    • no tota.. sekä rai- että rairai-ruohot on jäänyt idättämättä,
      rappukäytävän ala-aula näytti taas siltä et on pari värikästä kanaa kynitty..
      odotettavissa huomenna kääpiökokoisia noitia oven takana aamupäivästä alkuiltaan saakka,
      myöhemmin ensi viikolla kasapäin huonoja munavitsejä..
      menee kyllä mämmit ja pashat sekaisin,

      • Käyn ruuvaamassa ovikellon piuhan irti, ei tule pikkunoidat häiritsemään. Sinänsä eivät ole niin vuosiin tehneet. -90 luvulla kävi kerran jotkut myymässä partiolaisten pipareita, ostin purkillisen


      • Tänä päivänä menee monelta äijältä pasmat ja mämmit sekaisin, kun muijat seivaa rairai-ruohot helvettiin. Ei oo mestaa mihin tunkis niitä munia ja sitä Pikku-Tipiä.


      • runontaja kirjoitti:

        Käyn ruuvaamassa ovikellon piuhan irti, ei tule pikkunoidat häiritsemään. Sinänsä eivät ole niin vuosiin tehneet. -90 luvulla kävi kerran jotkut myymässä partiolaisten pipareita, ostin purkillisen

        ite on tällä kertaa jopa varauduttu pääsiäiskääpiönoitien hyökkäykseen, sikäli kun tuo isäntä ei kerkeä syödä kaikkia karkkeja ennen huomista..
        mua taas harmittaa kun ei mistään tunnu saavan niitä toffeekarkkeja ("pikkuveljen parhaat" tms.) kun ei omassa lähipiirissä ole sopivan ikäisiä muksuja eikä tässä rapussakaan tietääkseni, tosin yleensä en edes viitsi mennä avaamaan ovea ovikellon soidessa kun siellä on kuitenkin joko jehovan todistajat tai joku "kuuromykkäsokea" kerjäläinen..


      • murriperkele kirjoitti:

        ite on tällä kertaa jopa varauduttu pääsiäiskääpiönoitien hyökkäykseen, sikäli kun tuo isäntä ei kerkeä syödä kaikkia karkkeja ennen huomista..
        mua taas harmittaa kun ei mistään tunnu saavan niitä toffeekarkkeja ("pikkuveljen parhaat" tms.) kun ei omassa lähipiirissä ole sopivan ikäisiä muksuja eikä tässä rapussakaan tietääkseni, tosin yleensä en edes viitsi mennä avaamaan ovea ovikellon soidessa kun siellä on kuitenkin joko jehovan todistajat tai joku "kuuromykkäsokea" kerjäläinen..

        Mulle yks "kuuromykkäsokea" sano kerran et oot komea....onneks en menny halpaan.


      • modelli kirjoitti:

        Tänä päivänä menee monelta äijältä pasmat ja mämmit sekaisin, kun muijat seivaa rairai-ruohot helvettiin. Ei oo mestaa mihin tunkis niitä munia ja sitä Pikku-Tipiä.

        siinä kyllä menee jo mämmit ja pashat sekaisin kun lähtee pohtimaan et yleisen tiedon mukaan piparia saa jouluna ja munaa pääsiäisenä..
        näin niinku heteronormatiivisesta näkökulmasta täytyis kyllä hetikohta kehitellä myös pääsiäispipari ja joulumuna,


      • Pääsiäisenä poskeen, aattona anukseen, ramadana runkataan ja siinnä välissä naidaan niin että perseet paukkuu.


      • Maastoudu----
        murriperkele kirjoitti:

        ite on tällä kertaa jopa varauduttu pääsiäiskääpiönoitien hyökkäykseen, sikäli kun tuo isäntä ei kerkeä syödä kaikkia karkkeja ennen huomista..
        mua taas harmittaa kun ei mistään tunnu saavan niitä toffeekarkkeja ("pikkuveljen parhaat" tms.) kun ei omassa lähipiirissä ole sopivan ikäisiä muksuja eikä tässä rapussakaan tietääkseni, tosin yleensä en edes viitsi mennä avaamaan ovea ovikellon soidessa kun siellä on kuitenkin joko jehovan todistajat tai joku "kuuromykkäsokea" kerjäläinen..

        .

        "Maastoudu raamattuvyöhykkeille täällä trollit kiertää vasta viikon kuluttua" eikun trullit

        har!11

        .


      • Maastoudu---- kirjoitti:

        .

        "Maastoudu raamattuvyöhykkeille täällä trollit kiertää vasta viikon kuluttua" eikun trullit

        har!11

        .

        Itse asiassa tänään pitäisi noitien kiertää ja viikon kuluttua kerätä palkka. Mikäli perinteitä halutaan oikeassa muodossa vaalia


    • En tiiä kyllä...
      Pässiäinen on vähän niinku herpes, se tulee joka stanan kerta uudelleen halusit tai et.
      Ja aina joku tunkee lautasen täyteen sitä ulosteen näköistä herkkua jota pitäisi lusikoida kitusiinsa leveä virne naamalla, päälle pitäisi syödä pashaa ja imeä munaa, ehkä hiukan kutitella pupuja ja tipuja, rairuohoakin pitäisikin käpistellä ja ihailla.
      Mitä jos vaan juotas kaljaa ja oltais omina itteinämme hilpeinä hiljaa?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taitaa jäädä kotimaiset mansikat ostamatta

      Kotimainen mansikka on niin kallista, että en ole vielä ainuttakana maistanut. Jos hinta pysyy näin korkealla niin tästä
      Ruoka ja juoma
      79
      2342
    2. Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun

      ...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa
      Ikävä
      140
      1507
    3. Mikä on loppuelämäsi suunnitelma

      Kaivattuasi kohtaan? Olet päättänyt jotain?
      Ikävä
      133
      1462
    4. Uskaltaisitko vielä

      Lähestyä vai et kaivattuasi?
      Ikävä
      155
      1214
    5. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      108
      1013
    6. "Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut

      Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten
      Maailman menoa
      373
      937
    7. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      774
    8. Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:

      Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap
      Iisalmi
      55
      724
    9. Lienee aika luopua siitä kaikesta

      mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j
      Ikävä
      67
      694
    10. Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen

      Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist
      Ikävä
      50
      683
    Aihe