Tuskin näitä palstoja luet, vaikka sinut minä täältä löysin aika tasan vuosi sitten.
Olen pahoillani että homma ei toiminut, olisin oikeasti halunut että oltaisiin saatu asiat vielä korjattua. Mitään vakavaa meidän suhteessa ei tapahtunut...ei mitään sellaista mitä ei olisi kuntoon saanut. Ei ollut pettämisiä eikä muitakaan kriisejä. Oli vain ristiriitaista tietoa.
Rakastin sinua. Joka aamu kun heräsin viereltäsi niin katsoin sinua ja hymyilin. Joka ikinen aamu. Vaikka oltaisiin edellisenä iltana riideltykin.
Jätit minut sen vuoksi etten muka osannut jutella? Miksi luovutit? Minun kanssani juttelit monta tuntia silloin kun tutustuttiin. Juteltiin 6h päivittäin puhelimessa kun tutustuttiin. Kyllä kanssani pystyi juttelemaan ihan niinkuin ennenkin.
Tuntuu että kaikki kaatui vaan väärinkäsityksiin ja typeriin turhiin riitoihin missä ei ollut mitään järkeä.
Kaipaan sinua. Kaipaan sitä että pystyin juttelemaan kanssasi. Kaipaan sitä että seurassasi sain olla oma itseni. Eniten kaipaan nauruasi. Ääntäsi. Niitä hassuja ilmeitä kun teit ja hassuttelua. Kaipaan niitä asioita mitä opin sinulta.
Ja miksi kun jätit minut lähettelet kuvia itsestäsi? Miksi kehut treffeilläsi tai baariseikkailuillasi? Miksi?
En tehnyt sinulle koskaan mitään pahaa. Ilkeästi saatoin sanoa mutta eiköhän kaikki joskus sano asioita joita ei tarkoita?
Ikävä sinua.
OnceLoved84
0
78
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2195016- 1912705
- 671582
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss521480Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa91292Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?991268- 1321247
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1551185Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1091184- 821163