p********sten likka

perttelipeetteli

Tietääkö kukaan onko se jo synnyttänyt? Tapasi marokkolaisen muslimin ja muutti alle viikossa sen kanssa yhteen. Konventissa ainaki on pari kesää ollut vatsa sen verran iso että melkoinen pesue tulossa ilmeisesti.

4

100

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kysymys.turha

      "Pari kesää"? Oletko lainkaan selvillä anatomiasta? Ihmisen odotusaika on 9 kk.

    • peroniargentina

      Teki abortin välissä? Kuten 2013

    • On synnyttänyt jo 4 potraa poikaa ja 5 tytteliä. Mitä ilmeisemmin yläkerran sedällä osuutta asiasssa, niin kuin oli pari tuhatta vuotta sitten.

    • jeeeeeeeeeeee

      tappaako yhtään lasta kuten äitinsä aikanaan Mäntässä 1982. Pelkäsi että lapsensa tulee kehitysvammaiseksi eikä näin ollen miehensä sähköasentaja pääse vanhimmaksi. akka sitten tukehdutti lapsen ja väitti lääkärien tehneen virheen. sairasta sanon minä. nyt piinaavat ruotsinkielistä seurakuntaa josta porukka hädissään pakenevat pois. julistajia nipin napin parikymmentä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      616
      2320
    2. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      27
      1156
    3. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      109
      1128
    4. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      8
      992
    5. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      91
      893
    6. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      101
      875
    7. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      91
      777
    8. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      50
      759
    9. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      64
      731
    10. Moi, olen Lampunhenki

      Kerro toivomuksesi🏺
      Ikävä
      66
      587
    Aihe