Milloin kulli ja pojat alkoivat kiinnostaa teitä?

Luonto_ajoi_aisaan

12

353

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ei ainakaan vielä.

      • Et siis tiedäkään aivan varmaksi mitä haluat(?)


      • minkkilaukku kirjoitti:

        Et siis tiedäkään aivan varmaksi mitä haluat(?)

        :D

        Tästä mun nimimerkistä saa kyllä revittyä varmaan loputtomiin kaikensorttista huumoria!


      • minkkilaukku kirjoitti:

        Et siis tiedäkään aivan varmaksi mitä haluat(?)

        Siis jos nyt tarttee vääntää rautalangasta taas niin;
        Ei todellakaan kiinnosta pojat eikä heidän vehkeensä. Eikä tule kiinnostamaan jatkossakaan ellen saa jotain aivovaurioita jonka johdosta mun seksuaalinen suuntautuminen muuttuisi.
        Onko tämä nyt selvä?


    • kaisanoasaa

      Ei kiinnosta kulli yhtään.

    • Asta14

      Minua alkoi kiinnostaa n. 12-vuotiaana, kun näin ekat arabimiehet.

      • kyllästyttää

        Taas joku ätmi yrittää esiintyä tyttönä.


    • Kurppa27

      15 vuotiaana ja iskin yhden pojan luokaltani kun oltiin luokkaretkellä tukholmassa. Järjestin niin että päästiin samaan hotellihuoneeseen ja kävin pojan kimppuun illalla. Riisuin itseni alasti ja annoin pojalle

    • Heteronainen

      Kulli ei oo kiinnostanut erillisenä juttuna ennen kuin nyt 30 -iässä. Nyt ovulaatiossa luin "savon muikkua" vähän toisin ja heti oli mielikuva, että mitä siellä kalatiskillä jäähileiden keskellä olis myynnissä... Ja heti olisin ostanut!!!

      Mutta ei se kulli sellaisena itsessään, kyllä siinä pitää olla hyvä mies toisessa päässä, ei sillä muuten paljoakaan tee. Kun dildot on helpompia käsitellä kuin huonot miehet ja vibraa ei ominaisuuksiltaan voita mikään.

      Mutta siihen kysymykseen.

      14-vuotiaana alkoi romantiikka kiinnostaa, 15-vuotiaana taas miesten/poikien hauikset, vatsalihakset, rintalihakset, hyvännäköiset kädet, niskat ja niiden koskettaminen, pussailu jne. Ekan poikaystävän hankin (huom. itse hankin ja iskin) 15-vuotiaana 9. luokan keväällä.

      • vakiovierasmies-EI-ap

        Mitäs sun iskä tykkäs siitä kun poikia tuotiin kotiin jo 15-vuotiaana? :)
        Vai piditkö salassa?


      • Heteronainen
        vakiovierasmies-EI-ap kirjoitti:

        Mitäs sun iskä tykkäs siitä kun poikia tuotiin kotiin jo 15-vuotiaana? :)
        Vai piditkö salassa?

        Eipä sanonut mitään. Ei tarvinnut salassa pitää vanhemmilta. Normaalia oli sen ikäisten seurustelu siihen aikaan.

        Olihan se ihanan viatonta menoa. :D Mutta en kaipaa niitä aikoja takaisin. Liikaa draamaa myös, kun ei osannut elää vielä omien tunteidensa kanssa.


      • vakiovierasmies-EI-ap
        Heteronainen kirjoitti:

        Eipä sanonut mitään. Ei tarvinnut salassa pitää vanhemmilta. Normaalia oli sen ikäisten seurustelu siihen aikaan.

        Olihan se ihanan viatonta menoa. :D Mutta en kaipaa niitä aikoja takaisin. Liikaa draamaa myös, kun ei osannut elää vielä omien tunteidensa kanssa.

        Sulla on varmaan tosi kivat vanhemmat :)

        Saako kysyy et onko nyt ketään kiikarissa? Jos ei niin haluaisitko että olisi? Vai nautitko sinkkuudesta?


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet

      Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.
      Sinkut
      59
      6958
    2. Oliko pakko olla taas tyly?

      Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli
      Ikävä
      65
      2763
    3. Kemijärven festarit 2025

      Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️
      Kemijärvi
      19
      1892
    4. Mitä haluaisit tänään sanoa kaivatullesi?

      Onko sydämelläsi jotain?
      Ikävä
      147
      1884
    5. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      19
      1790
    6. Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!

      Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h
      Kotimaiset julkkisjuorut
      136
      1751
    7. Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?

      En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?
      Suomussalmi
      29
      1532
    8. Tekikö mieli laittaa viesti?

      Miten on? 😌
      Ikävä
      102
      1467
    9. Salilla oli toissapäivänä söpö tumma

      Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen
      Ikävä
      41
      1206
    10. Kaksi tyttöä putosi

      Minkä takia ne tytöt katolle oli kiivenny?
      Helsinki
      37
      1204
    Aihe