Mä en https://www.iltalehti.fi/tv-ja-leffat/a/586415de-2a42-41b3-a54e-3325d4c594bb tulis Tommin kanssa toimeen. Miten paljon sängyssä pitäis analysoida?
Vastaukset 23
- Anonyymi
Mikä tässä mättää?
- Anonyymi
Miksi Tommi, miksi!
- Anonyymi
Juudit on vähän miehen näköinen niin ei kai sitä voi sellaisen päällä ähkiä. Takaapäin vois ehkä panna mutta pitemmän päälle sitten sekin kyllästyttää. Miksi asiantuntijat valitsi tuohon ohjelmaan miehen näköisen lyhytukkaisen otuksen jota sanotaan naiseksi.
- Anonyymi
Impotenssi on kyllä miehen oma vika. Miksi asiantuntijat valitsivat ohjelmaan selvästi estoisen aseksuaali"miehen", kun on selvää ettei sellaisella ole edellytyksiä kuin kaveruussuhteisiin.
- Anonyymi
Eikä juuditillakaan muuta mielessä kuin kikkeli ja seksi ja täytyis tv ssä sekstailla niin tommi haluu tutustua ja katsoa mikä nainen juudit on naisiaan eikä halua pilata mainettansa ja elämäänsä sekstailemalla julkisesti tv ssä tai huonon naisen kanssa niin jos heistä ei tulekkaan mitään niin juudit taitaa olla ikuinen tommin tyttö
- Anonyymi
En ole ko. ohjelmaa juuri katsellut. Onko tässä kyseessä joku pareja 24/7 seuraava kamera ja sänkypuuhatkin kuvataan hd:na lähietäisyydeltä? Entä kauanko nämä parit nyt sitten ovat olleet yhdessä? Mikä olis sellanen ok aika tutustua, enne sänkypuuhia (jos siis ylipäänsä sänkypuuhat toisen kanssa kiinnostaa)? Olisko vuosi ehkä tarpeeksi pitkä aika yhteiseloa, että vois moisia miettiä?
- Anonyymi
Juudit taitaa olla tinderityttö eikä osaa olla miehen kanssa muuta kuin seksin merkeissä
- Anonyymi
Eli tottunut tinderimiehiin
- Anonyymi
No miksi muuten pitäisi olla miesten kanssa tekemisissä? Seksi on ainoa miehiltä tarvittava ominaisuus, muuten miehet on turhia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No miksi muuten pitäisi olla miesten kanssa tekemisissä? Seksi on ainoa miehiltä tarvittava ominaisuus, muuten miehet on turhia.
Kysyppäs sitä hetero naisilta kai se on rakkaus eli kumpikin sukupuoli rakastuu ja rakastaa toisiaan
- Anonyymi
Tavis tommin pitää nyt alkaa vaan panemaan joka ilta vaimoaan. Mikä siinä on ettei pillu kiinnosta, onko kenties seisokki ongelma.
Tommi pihtaa pipulia..🥚🍆
Vaikea se on alkaa sekstailemaan, jos toinen ei sytytä. Tommin pitäisi puhaltaa peli suosiolla poikki.
- Anonyymi
Ollaan samaa mieltä jos toinen ei sytytä niin miksi jatkaa yhdessä oloa jos ei pidä toisesta mutta voihan syy olla myöskin seisoissa eli on seisokki ongelmia niin aika vanhalta tommi näyttää mutta kai siitäkin kantsis naisensa kanssa puhua ja tyydyttää naisensa muulla tavoin ja kysyä juuditin mielipidettä ja haluaako juudit jatkaa suhdetta vai etsiä toisen miehen joka antaa seksiä ja kikkeliä ja tommin etsiä vähän vanhempaa naista tai mummoa jota ei seksi kiinnosta enään
- Anonyymi
Miksi seurustella naisen kanssa jos ei halua panna sitä. Olkaa sinkkuja miehet sitten jos ei seksi kiinnosta.
- Anonyymi
Kai suhteessa on muutakin kuin seksi eli tommi haluaa jutella ja puhua niin näkeekö naiset miehen vain tappina eikä pään sisältö kiinnosta niin tommi ei näe juudittia vain reikänä tai pimppinä vaan naisena joka haluaa muutakin kuin seksiä
- Anonyymi
Juudit sanoo, että seksiä voisi olla enemmän eli sitä seksiä on kuitenkin ollut joskus.
Miksiköhän ei ole enemmän. Ei Juudit ruma ole ja kroppakin jotenkuten ok. - Anonyymi
Normi juttu ettei suhteessa mies halua seksiä. Sellaisia miehiä olen tavannut.
- Anonyymi
Riippuu naisesta myös onko seksihaluja.
- Anonyymi
Sama vika. Haluttomia ja flegmaattisia miehiä. Parisuhteessa niitä ei seksi enää kiinnosta. Muiden miesten taholta olis aina ollut vientiä, mutta kun en ole pettävää sorttia. Tosi ahistavaa aina ruinata.
- Anonyymi
Elokuvista ja sarjoista 2 uutta mitä olen seurannut The Mandalorian uusi jakso tulee perjantaina, toinenkin on tieteisjuttu.. Star Trek: Discovery uusi jakso.
Tämä The Mandalorian on hieno sarja, viime jaksossa oli hiekkalohikäärme :D
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t1571448Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️1031193Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää2551033Olet mieleni päällä edelleen, J
En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞42856On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja
Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien75837- 55797
- 71733
- 47695
- 43671
Mulla ei ole Suomessa enää mitään
4 vuotta joutuu asumaan henkisessä vankilassa. Sitten voi muuttaa takaisin ulkomaille.175664Oletko miettinyt
Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä37650Provider miehistä..
Tietyt miehet puhuvat ilkeästi naisista, jotka haluavat elää miehen tuloilla. Eikö? Mutta miksi tietyt miehet siitä pah199628Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh30597Miksi älyllinen ponnistelu ei ole kaikille ihanaa?
Auttakaa minua, en ymmärrä. 🥵 Miten on mahdollista, että joku ei pidä pähkäilystä ja älyllisestä ponnistelusta? Minus104565- 201544
Sinulle nainen
En ehkä koskaan osannut sanoa tätä oikein. Minun vaikeuteni luottaa liittyi ennen kaikkea menettämisen pelkoon. Siihen59533- 106518
- 35511
Oulaisten kaupunki/ Honkamajan kuntolenkit
Mikä ihme riivaa Oulaisten kaupunkia,kun honkamajan kuntopolut jääneet koko kesältä heinät ja pajut niittämättä? Kenelle18492Miten tehdään Todellavaikeeta hulluksi?
Tässä on nainen, jolla on korkea vaatimustaso! Todellavaikeeta voisi lukea tämän ja kiehua kateudessaan. 🤭 "[Etunimi91478