Siinä tapauksessa herään henkiin tai synnyn uudestaan.
Jos kuolen ennenkuin löydän tyttöystävän
16
77
Vastaukset
- Anonyymi
Lasarus?
- Anonyymi
👍 mutta ymmärräthän, että kaikki sama aloitettava alusta. Nyt vois olla aika toimia ja tykittää hillitöntä tinderöintiä tai joudut tekemään sen kaiken uudestaan. Etkö olisi sen verran velkaa tulevallesi? :)
- Anonyymi
Joo.
- Anonyymi
Selema!
- Anonyymi
Tuolla tavallahan ne on varmaan uskonnot keksitty.
Se mikä siinä uudestaan syntymässä ärsyttää kun kaiken joutuu opettelemaan uudestaan. Ja ihan siksi kun muisti toimii kemiallisesti ja ne muistijäljet jää tietenkin aivoihin. Kun taas se ihmisen henki, mikä on sähköö siirtyy uuteen ruumiiseen. Mutta tietenkin se on mukavaa jos saa paremmat kuoret ja on suositumpi.
- Anonyymi
Minua taas ei haittaa mitään uuden opettelu. Pienenä huolena on, että synnyn väärään maahan uudestaan 🤔. Jos näin käy, saatan päästä nopeasti hengestäni siltä erää.
- Sheena
Vähän on samat metkut mullakin käynny mielessä. 😜
- Anonyymi
Meinaat sit kuolla nuorena kun teineillä on tyttöystävät, kypsemmillä naisystävät, vai ootko namusetä?
- Anonyymi
Myös alta kymmenen voi olla tyttöystävä.
- Anonyymi
Itse tiedän niitä, mutta tuo arvaustyttö ::)
Ehdotin jollekin tutulle että joku HP;n Busxdinrdd toet, koyikäyyyöön, rryäää miyä odis - Anonyymi
Jos luulet ihastuneesi johonkin, ja siten osoittaa että naisesi onkin rumempi kin Muumi-sarjan ;Mörlä
- Anonyymi
Kannattaa aina tappaa toiset edestä Duke Nukem tyyliiin jololoin olet vain ainoa mies standing :D
🥰 olet kyllä mitä ihanimman ajatuksen kantaja.
- Anonyymi
heräät aina uudesaan kuin tuossa dukenukemin pelissä mitä sitä cycloidia vastaaan pitää repiä herralta tai siltä oliolta silmä pois päästä jotta antautuu :D
- Anonyymi
Ei maksa vaivaa, tulet huomaamaan ennenpitkää. Ekan puolen elämästäsi haaskaat parin etsintään ja toisen puoliskon hukkaat yrittämällä päästä eroon siitä löydetystä...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2453313Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3592956Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,171985Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.781836Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e631763Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591652MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,131533- 1221476
Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S11404Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4751400