Mistä kannattaa ostaa Savotan SAINT sissiteltta ja telttakamiina? Maksaa niin pirusti suoraanuutena ostettuna.
sissiteltta ja kamiina
10
16011
Vastaukset
- maksoi
se sissiteltta??Minuakin kiinnostaa,kun sitä samaa vanhaa aina korjataan.Kuinkahan arvokkaita ovat nykyään? Terveisin teltan paikkaaja.
- teltaton
Paljonko maksaa se paikkailtu teltta? uusi 1000€ ilman kaminaa
- onko
leiri-ihminen kirjoitti:
http://www.campstation.com/tilaus2.htm
on vähän edulliempi - onkohan tästä kokemuksia?mahtaa olla vaan hankala kantaa jos aiko leirin syrjempään pystyttää? mitä lie painaa ja tuo kehikko meneekö kasaan.
Kokeileppa tuolta!
SA-kauppa, Hämeenlinna
Kauppa on avoinna tiistaisin, keskiviikkoisin ja torstaisin kello 12-16.
Käyntiosoite: Linnan kasarmit, rakennus 3, Hämeenlinna
PL 95, 13101 Hämeenlinna
Puh: (03) 181 43 422 - (03) 181 43 425
Fax. (03) 181 45 859- myy...
Hämeenlinnan SA-kaupasta ilmoittivat, että puolustusvoimat eivät luovuta käytettyjä telttojaan myyntiin.
Ei siis löydy Hämeenlinnan SA-kaupasta. - Ojsd
myy... kirjoitti:
Hämeenlinnan SA-kaupasta ilmoittivat, että puolustusvoimat eivät luovuta käytettyjä telttojaan myyntiin.
Ei siis löydy Hämeenlinnan SA-kaupasta.Taitaa olla jo myöhäistä sinulle, mutta sissi- (ainakin korotettua sellaista) ja mm. pj-telttoja myy mp-myymälä (www.maanpuolustusyhtio.fi)
- sissi21
Missäs on vanhat pyöreät mallit?
- Mällit
Kalakaverissa oli männeenä talvena ruotsin armeijan uusi vastaava kamina polttoöljylämmitin 450 € tingittynä
- FAefgvgv
varustelekassa nyt muutama sissiteltan kamiina.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.617119Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli652773Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️191892- 1471884
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä181848Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1361771Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?291552- 1021467
- 381241
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411206