Kysely miehille naisten aloitteista. Aloitteen tekopaikalla ei ole väliä.
1) ikäsi
2) oletko normaalipainoinen/ylipainoinen/hoikka/sporttinen/lihaksikas jne....
3) onko sinulle koskaan tehnyt aloitetta nainen, joka on ollut kaunis/nätti ja normaalipainoinen/hoikka? Kuinka usein näin on tapahtunut?
4) onko sinulle koskaan tehnyt aloitetta nainen joka on ollut ylipainoinen tai lihava? Kuinka usein näin on käynyt?
G: Naisten aloitteista
7
274
Vastaukset
1) 23
2) Normaalipainoinen
3) Kaksi kertaa on nainen tehnyt selvän aloitteen, jonka minäkin ymmärsin :) Ensimmäisellä kertaa tavattoman kaunis, ja toisella kertaa kaunis.
4) Ei ole.- 4+7
1) 26v
2) normaalipainoinen
3) On. Varmaan 1 kerta / kk
4) On. 1 kerta / 4kk
Vaikkei tekopaikalla ole väliä, niin onhan se selvä että baareissa naiset tekevät eniten aloitteita. Mutta on niitä tehty muuallakin 1) 31
2) normaalipainoinen
3) kerran, 7 vuotta sitten
4) ei kertaakaan- .......
1) 28
2) normaali/sporttinen
3) ei
4) ei - vekkuliveijo
1) 33
2) Vähintään normaalipainoinen, ajoittain sporttinen
Riippuu vähän mitä aloitteena pidetään, mutta laskin tässä sen, että tuntematon nainen tulee juttelemaan muussa kuin kaverimielessä, tai pyytää baarista luokseen riippumatta kuka aloitti juttelun.
3) muutaman kerran vuodessa
4) harvemmin kuin muutaman kerran vuodessa; joskus - 20+15
1.) 21v.
2.) Normaalipainoinen/sporttinen ja komeaksi kehuttu.
3.) 4kpl normaalipainoista naista joista 3 oli ok näköisiä.
4.) noin 10kpl lihavia naisia joista vain 2 oli miellyttävän näköisiä.
Ujot ja epävarmat miehet taitaa olla melko haluttuja lihavien naisten keskuudessa.
Mainittakoon vielä, että olen yläasteelta asti syrjimisen ja kiusaamisen takia kärsinyt sosiaalisten tilanteiden pelosta, jonka takia en kauheesti kykene käymään eri paikoissa niin tuo aloitteiden määrä pystyisi olemaan suurempi. - Jaahasjoo
1) 32v
2) normaali/lihaksikas, riippuen vähän treenin määrästä. Olen kuitenkin tosi lyhyt (170cm).
3) On tehnyt. Jotkut suoremmin, jotkut vähemmän suoraan. Kyllä tällaista ainaskin kerran vuodessa tapahtuu, tai riippuu tietysti millaisen naisen laskee kauniiksi.
4) On tehnyt. Suunnilleen saman verran kuin edellinen ryhmä, mutta ei ihme, kun en itsekään ole mikään unelmamies lyhyyteni takia. Suuri osa on painostaan huolimatta ollut ihan hyvännäköisiä ainakin omaan silmään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1934210
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!421946- 581562
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1331303Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3581297Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss93909SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä24873Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10859Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte170798Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186686