Ostaisitko oluen tältä tarjoilijalta?

15

102

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lisäksi jyrbä on väkevästi todistanut, että transut ovat homoja.
      Ja Mika-Miisun tyttöystävä on varmasti lesbo.

    • Taikauskonnoton

      Mulle ihan sama miten myyjä pukeutuu. Joskus olen ostanut oluen jopa naiselta jolla on housut jalassa.

    • ennakkoluuloton
    • ydyy

      Tuoko on nyt se Repen 'neiti'.

      • ydyy

        Jeesuksen unelmanainen, tosiaan!


      • Jyrrrihän mielellään käyttää tyttömäisiä nimimerkkejä, ehkä todellakin myös meikkaa ja pukeutuu kuin tuo tarjoilija.


    • en_ymmärrä

      >Itse kyllä jotenkin välttelisin tuollaista. Sen verran konservatiivi olen.

      Saastuuko se olut tai jotain? Pelkäätkö muuttuvasi samanlaiseksi jos ostat oluen? On vain hiukan vaikea käsittää, että miksi oluen tilaaminenkin voisi olla ongelmallista kyseiseltä tarjoilijalta? Ymmärrän ettei kaikki arvosta ja halua tutustua kaikenlaisiin ihmisiin, mutta että oluen tilauskin...

      • En vaan voi sietää tuommosta transuhommaa. Maalatut naisetkin ärsyttää. Hajuveden lemu myös, yms. epäluonnollisuus.


      • kekek-kekek kirjoitti:

        En vaan voi sietää tuommosta transuhommaa. Maalatut naisetkin ärsyttää. Hajuveden lemu myös, yms. epäluonnollisuus.

        >Maalatut naisetkin ärsyttää.

        Vanhoillislestadiolaiset naiset eivät meikkaa lainkaan. Eihän tämä nyt maailmanluokan vinkki tässä tapauksessa ole, mutta jonkinlainen kuitenkin.


    • Jyri

      Minua alkaisi oksettaa jos tuollainen otus kantaisi tuopin pöytään ja juomattahan se jäisi.

      Ja tosihan se on että kun kundi aikansa tuota hommaa jatkaa niiin kohta on homot pepussa kiinni. Kymppi vetoa että niin siinä tulee käymään että morsian vaihtuu karvaiseksi äijäksi. Ja sen jälkeen saakin tosissaan varoa ettei oluttuopissa ole aidsinsiemeniä seassa.

      • Jyri

        Tarkennus: en pidä tyttömäisistä miehistä, vaan Tom of Finland -tyyppiset komistukset ovat enemmän minun makuuni.


      • >Minua alkaisi oksettaa jos tuollainen otus kantaisi tuopin pöytään ja juomattahan se jäisi.

        Eli siis istuksit baaripöydässä ypöyksiksesi. Ainahan nimittäin kaljalle juoja löytyy, jos se ei tilaajalle kelpaa eikä oluessa vielä ole tilaajan oksennusta.


      • tyduhjfhfgh

        Etköhän sinä jyri okseta 99% prosenttia ihmisistä, olet vain niin vitun vastenmielinen luuseri.


    • Olen ennenkin ostanut olutta tatuoiduilta baarimikoilta ja -minnoilta. En ole havainnut sen vaikuttavan oluen laatuun tai hintaan mitenkään. Ostan varmaan jatkossakin.

      Ymmärrän tietysti, että uskovaisia tuo tatuointi kauhistuttaa. Onhan se homouteen verrattava synti. Ei niin, että olisin mikko-minnan seksuaalisen suuntautumisenkaan vaikuttaneen olueen sen kummemmin... Tai sen, onko tuo syönyt äyriäisiä, tms.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      172
      1137
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      857
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      793
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      37
      551
    6. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      549
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      296
      538
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      489
    9. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      482
    10. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      49
      477
    Aihe