Jonka Suomi aloitti palkkaamalla 100 trollia poistamaan netistä mm. EU:a arvostelevia kannannottoja eri foorumeilta.
Ja kansa on järkyttynyt.
Tämä ei ole minulle mitään uutta sillä puolustaessani eheytyshaluisten homojen oikeuksia päättää itse suuntautumisestaan, minun kommenttejani on poistettu sadoittain ja ne on leimattu setamielisten homoprogandatrollien toimesta vihapuheiksi ja joillekin palstoille on jopa pääsy estetty tahallisten väärien syytösten nojalla sananvapautta ja ihmisoikeuksia törkeästi rikkoen.
Niin että olenkin sitten pannut merkille sen että tämäkin palsta vilisee samanhenkisiä joko kirkkomme tai setalaisten palkaamina.
Mutta mitäs siitä, foorumeita riittää. Ja tämä on niistä huonoin sillä mitä hyötyä on kinata trollien kanssa? Ei mitään. Eivät ne siitä viisastu.
Uutiset kertoivat informaatiosodasta
5
60
Vastaukset
- LateLuonnonmukainen
Niin puolustitko luonnonvastaisia homoja vai kannustitko heitä hoitoon?Riippuu siitä.Itse en pidä siitä,että nykyisin se on lähes meriitti olla homo.
- Jyrivähemmistöntuki
Koska on aivan ilmeistä että homous johtuu suureksi osaksi traumaattisesta lapsuudesta niinkuin suuri joukko eheytyshaluisia ja eheytyneitä on kertonut niin on aivan paikallaan antaa heille mahdollisuus eheytyä heteroiksi joita he syntyessään olivat.
Heidän oikeuksiaan tässä ajan."Koska on aivan ilmeistä että homous johtuu suureksi osaksi traumaattisesta lapsuudesta"
Kuten tässäkin - tähän asti laajimmassa veljestutkimuksessa todetaan?
https://www.newscientist.com/article/dn26572-largest-study-of-gay-brothers-homes-in-on-gay-genes/#.VSyPc_msXIp- Jyririririri
exhellari86 kirjoitti:
"Koska on aivan ilmeistä että homous johtuu suureksi osaksi traumaattisesta lapsuudesta"
Kuten tässäkin - tähän asti laajimmassa veljestutkimuksessa todetaan?
https://www.newscientist.com/article/dn26572-largest-study-of-gay-brothers-homes-in-on-gay-genes/#.VSyPc_msXIpHoh hoijaa, eikös veljeksillä yleensä ole samanlaiset lapsuuden olosuhteet.
Tietenkin evokille voi olla normaalia se mikä on normaalille ihmiselle kauhistavaa. Jyririririri kirjoitti:
Hoh hoijaa, eikös veljeksillä yleensä ole samanlaiset lapsuuden olosuhteet.
Tietenkin evokille voi olla normaalia se mikä on normaalille ihmiselle kauhistavaa.Mitäköhän Jyrbä on lapsuudessaan joutunut kokemaan, kun on tuolla tavalla traumatisoitunut? Mikä selittää Jyrbän taipumukset jatkuvaan vääristelyyn, väärinymmärrykseen, valehteluun ja harhakuvitelmiin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli
Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.3802460IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk651890- 1541459
Martina Aitolehden Victoria-tytär, 16, tietää riskit - Teki silti yllättävän päätöksen
Victoria Eerikäinen on Martina Aitolehden ja Esko Eerikäisen tytär. Hän on yksi Nepot-sarjan tähdistä. Sarjan kuvausten131287Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko
Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää5021221Vastuunkantoa
Nyt kun Ähtäri on historiansa pahimmassa kriisissä, päättäjä luikkii perunakellariin: "Eronpyyntö kaupunginvaltuuston pu48965- 90894
- 71862
Ruohonpolttoa Suomussalmella
Poikaporukka oli kuullut että ruohonpoltto on muotia, joten Kirkkopuistossa oli tekoruohoa poltettu. Ketkä liene asialla43845- 28833