oman temppelinsä raunioilla?
Miksi sitä ei ole pantu maan tasalle?
Miksi juutalaiset sallivat
1
197
Vastaukset
.
...silloin lähes 1000 000 000 muslimia olisi oitis valmiina, kuolemankin uhalla, räjäyttämään itsensä missä tahansa juutalaisten läheisyydessä kostoksi juutalaisille saadakseen tapetuksi niin monta juutalaista kuin mahdollista.
Tahallani hieman liioittelin tuota lukua (miljardi) saadakseni viestin karrikoituna paremmin ymmärretyksi.
Todellisuudessa kyseinen pakanatemppeli on juuri siinä paikassa, missä Korkein itse on sen tarkoittanutkin olevan säädettyyn aikaan asti.
Kun pian pakanain ajat ovat menneet umpeen, tulee Israeliin suuri maanjäristys, jossa kyseinen pakanatemppelikin hajoaa maan rakoon ja Yeshua saapuu kansalleen Vapahtajaksi ja Pelastajaksi Öljymäen haljetessa kahtia idästä länteen (siis halkaisten myös pakanatemppelin). Toinen puoli siitä siirtyy etelään päin ja toinen pohjoiseen päin. (Sakarja 14:4)
Siunausta Yeshuassa !
.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2417487Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1393921Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1172188Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy261497- 441473
- 331372
Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3411190Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.1411002Milloin palaat
Odotan niin kauan kun vaan jaksan toivoa. Tiedät että sua jäi joku ikävöimään. ❤️23938Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!
Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä7917