Huoltovarmuutemme on matujen varassa.
Mitä syömme kun pizza loppuu ja mitä teemme kun siivoajia ei enää ole?
Yhyy..., yhyyy, maamme tuhoutuu.....
https://www.youtube.com/watch?v=dEHrdY7wAio
Työperäinen maahanmuutto ja korona.
4
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Tiedotan.
Purra on tuossa asiassa oikeassa, MUTTA hän kuitenkin on RKP-agentti!
RKP solutti Purran Putkosen tavoin PS:n puoluetoimistoon. Sieltä hänet suhmuroitiin hyvin kyseenalaisesti kansanedustajaehdokkaaksi.
Putkonen kuiskutteli Soinin korvaan ja hänen takinkääntönsä alkoi RKP:n nuoleksinnalla. Purra on tehnyt samoin Halla-aholle.
Purraa tuodaan nyt voimalla esiin joka paikassa, koska RKP haluaa tuon agenttinsa seuraavaksi puheenjohtajaksi.Voit veli hyvä olla hyvinkin oikeassa.
Olen syvällä epäluulolla seurannut muutenkin Persujen tekemisiä enkä luota heihin pätkän vertaa.
He ovat kuitenkin tällä hetkellä ainoa puolue joka edes puhuu maahanmuuton kielteisistä vaikutuksista.- Anonyymi
nazi kirjoitti:
Voit veli hyvä olla hyvinkin oikeassa.
Olen syvällä epäluulolla seurannut muutenkin Persujen tekemisiä enkä luota heihin pätkän vertaa.
He ovat kuitenkin tällä hetkellä ainoa puolue joka edes puhuu maahanmuuton kielteisistä vaikutuksista.Ainoa uhka on Venäjä. Haittasuomalaiset ovat sen asialla.
- Anonyymi
Sitten teemme pitsat itse. Siskoni tekee hyviä pitsoja. Hän kyllä myy niitä meidän talouteen myös.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381329
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä39926Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad36671- 14600
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26588- 25565
Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30557Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver17553Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17533
