Jos sua pyytäisi tanssiin joku näistä ,niin kenen "matkaan" lähtisit lavalle/parketille?
1 Janne Raappana
2 Mikko Mäkeläinen
3 Jari Sillanpää
4 Simo Silmu
5 Antti Huovila
6 Jorma Kääriäinen
7 Frederik
Kenen kera parketille?
17
1704
Vastaukset
- homojen kanssa
yhdenkään!!!
- Pau
Kolmen ekan kanssa voisin lähtee vaikka treffeille, loppujen kanssa en lähtis minnekään. :)
- Muistoissain kaunein oot
Mun yksi tuttu kertoi että Kari Tapio on hakenut häntä tanssimaan kaksikin kertaa jossain missä Kari on ollut myös esiintymässä. Kyllä siitä saa olla rinta rottingilla Kari on hyvä tanssimaan myös.
- mollikka
Justiinax kirjoitti:
Missäköhän Kari ei sun mielestäsi ole hyvä?
listalle laittaa jonkun ilox,,,
- arvasin ton
Justiinax kirjoitti:
Missäköhän Kari ei sun mielestäsi ole hyvä?
Pysy Justiina asiassa äläkä aina sekota paskan jauhamisellas kaikkee.Ootko sä noin tyhmä ettet tajuu mitä on PYSY ASIASSA????
- ellix
vois
- Aino
..Raappana vois olla kiva tanssipari. Tai Simo Silmu. Mäkeläisen Mikko ei ainakaan tanssi, lopuista en tiedä.
- Elle
Mutta kyllä sen Mikonkin kanssa kaikkee muuta kivaa vois keksiä... Hähää, ihan pakollinen. Sori. :)
- nainen
(1)Jartsa, (2) Simppa tai (3)Antti.
- lapikas
Jorma Kääriäinen olis, jota vois harkita...Klabbin ( K.Tapio) on hyvä tanssimaan...olen nähnyt senkin tilanteen. Vaan sen miehen vietäväksi kun pääsisikin parketille...unelmaa vain...
- angelica
Ehkä noista vaihtoehdoista sitten Janne Raappanan.
- Loviisa
On vähän vaikea valita noista vaihtoehdoista. Kolme viimeistä ei ainakaan ole mun suosikkeja.
Jari Sillanpää kyllä tuosta joukosta ehdottomasti! Ehkä Jannekin voisi käydä, mutten tunne tapausta kovinkaan hyvin...
Mutta jos listalla olisi ollut Markus Törmälä, niin ei olisi tarvinnut miettiä! Hän kun vaan ei periaatteesta tanssi keikoilla...- Kevätsirkku
Varmasti Mikon kanssa!! Tai Jannen!! Jannen kanssa olen kerran päässyt tanssimaan!!
On oikeasti tosi harmi, kun Markus ei enään tanssi keikoilla... Hänen kanssaan, kun on kiva tanssia! Nykyään vaan pääsee niin harvoin tanssimaan hänen kanssaan... Mutta syy kieltäytymiseen keikoilla tanssimiseen on täysin ymmärrettävä!! Onneksi beatin muut pojat tanssii!
- fanityttö
noista lähtisin varmaan Mikon kanssa vaikka hän ei kuulemma osaakaan tanssia.. taisi jossain sanoa niin.. mutta eipä tuossa ole sellaista muutakaan. Frederik nyt viimiseks! Se varmaan vaan pommpis ku hullu! :) tai mistä sitä tietää..
- QueenOfTheDawn
...ainakaan Frederikin!
- Mammu
Raappana ja Sillanpää taitavat olla ainoat jotka OSAAVAT tanssia. Ja näiden kahden väliltä onkin sitten kiperämpi vääntö.... Mutta kyllä taidan Raappanan puoleen kääntyä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja16121674Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant448417Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va556135SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1765762Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot294796Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124477HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.764391Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm784187"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153750Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.1071613