lopputulokseen päästään animaatioilla? Ne maksavat vain murto- osia.
Mitä herrat sanovat tästä; eikö olekin taitavasti tehty:
https://www.youtube.com/watch?v=wg0pRD73IYM
Miksi ampua kalliita raketteja meriin kun samaan
10
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Saman todellakin saa animaatiolla ja painottomuusefekti taas kaarevalla lennolla. Arvelen ja veikkaan, että sitten kun ”avaruusturistilennot” alkavat, niin todellisuudessa jengi asetetaan umpisuljettuun rakettiin, jonka akkunoista näkyy animaatioita. Samalla tämä raketti käy lentämässä puolikaaren taivaankannen reunamilla aiheuttaen painottomuusefektin ja näin matkustajat on huijattu luulemaan olemaan jossain avaruuksissa, joita ei edes ole. Ja maksavat tästä lystistä ihan sairaasti ja näin rakettilennoista saadaan valtavat katteet. Lentokoneilla tehdyt painottomuuslennot eivät tuota niin paljoa, koska jengi tietää alusta alkaen istuvansa lentokoneessa ja näkevät maisemat suoraan akkunoista.
Raketti ammuttais lentämään vain vielä pidempi kaari ja salaa sekin olisi osan ajasta vain hävittäjän kaltainen lentokone, mutta matkustajat eivät tätä tiedä, kun akkunat ovat todellisuudessa suljetut ja niistä näkyy vain hassuja avaruusanimaatioita.- Anonyymi
Voi hyvä lapsi, eikö ole vaikea elää, kun ei voi luottaa mihinkään ja kehenkään?
- Anonyymi
Videon kompressointi lienee aloittajalle uusi juttu. Vastaavan littahörhön video tuhottuna:
https://youtu.be/lTPxIYhGq0k - Anonyymi
Taas kerran tämä homonatsinarsisti kysyi mielipiteitä vainHERROILTA, unohti, että noin puolet maailman ihmisistä on naisia! Tosin tuon homon naisviha on tullut jo niin monta kertaa esiin, ettei yllätä ketään.
- Anonyymi
Nimenomaan homoilla usein tosiaan naisvihaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nimenomaan homoilla usein tosiaan naisvihaa.
No on se Juha taas pahalla tuulella.
- Anonyymi
Luulin sinulla olevan jotain armeijataustaa, mutta silti pyörit täällä luulemassa, että raketteja ei voi olla olemassa...
Toki raketteja on..., olen niitä ampunut taivaalle Uusien Vuosien vaihtuessa kun kakarat olivat siinä iässä kun tuo oli pakollista.
Kerrohan Juha mikä tuossa aloitusvideossani noin paljon ketuttaa.
Keskittyisit asiaan ja jättäisit nimimerkkini pienemmälle huomiolle.....:-)- Anonyymi
martta98 kirjoitti:
Toki raketteja on..., olen niitä ampunut taivaalle Uusien Vuosien vaihtuessa kun kakarat olivat siinä iässä kun tuo oli pakollista.
Kerrohan Juha mikä tuossa aloitusvideossani noin paljon ketuttaa.
Keskittyisit asiaan ja jättäisit nimimerkkini pienemmälle huomiolle.....:-)Mikö ketuttaa? Se että se on surkean amatöörimäistä kiukuttelupropagandaa.
https://www.youtube.com/watch?v=lTPxIYhGq0k&feature=youtu.be Anonyymi kirjoitti:
Mikö ketuttaa? Se että se on surkean amatöörimäistä kiukuttelupropagandaa.
https://www.youtube.com/watch?v=lTPxIYhGq0k&feature=youtu.bePahoittelen toki sitä että Juhaa kiukuttaa. Olisi täällä meillä toki muitakin kiukuttelun aiheita.
Rauhoitu hyvä mies ja kerro mikä avausvidossani on väärin?
Sehän on selvä väärennös eikä millään tavalla viittaa litteän Man teoriaan.....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Seksuuaalivinksataneiden toimintaa rahoitetaan valtion varoilla.
Setan toimintaa rahoitetaan valtionavustuksilla, joilla mm kierretään kouluissa haalimassa alaikäisiä mukaan perverssii304635Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1283982Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta333717Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1462719Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten862583Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole372466Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom132461Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin652307Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt531957Abdullah iski Citycenterin vessassa
Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html1451784
