Löytyi joku uusi tv-kanava, eveo ja siellähän tulee just nyt rehtiä jynkkyä. Miten on mahdollista että uusia tv-kanavia syntyy aina van lisää, onko kaikille muka katsojia?
Joku uusi TV
16
923
Vastaukset
- Anonyymi
Lähetystaajuudet huutokaupataan aina, sitten joka on ostanut lähetystaajuuksia saa lähettää niillä mitä kanavia ja ohjelmia haluaa.
- Anonyymi
Mutta mistä kaikelle roskalle riittää katsojia? Hjalliksenkin joku kanava meni konkurssiin, joku alfa.
En juuri tv tä kattele. Mutta oon miettiny tota tv hubia, niin sais ruotsin kanavat näkyviin. Onkohan se toimiva?
- Anonyymi
Taas näkyy jynkkyä eveolta.
- Anonyymi
Et juuri TV:tä katso mutta tiedät mikä on TV-hub. :D
Anonyymi kirjoitti:
Et juuri TV:tä katso mutta tiedät mikä on TV-hub. :D
No se mitä sieltä tvstä tulee ei oo kiinnostavaa, mutta se tekniikka on.
Ehkä perustsmiskustannukset on naurettavat ja pikkuisen p.llua kehiin, niin katsojia löytyy riittävästi setämiehistä mainostulojs varten. 😄
Helpointa rahaa vielä...😁- Anonyymi
Toiselta palstalta löytyi toi eveo jynkky ja kun hain uudelleen kanavat tv:seen ja tarkistin eveon niin siellä tummaa men valkoisen naisen peräreikään. :D
LG löysi 149 kanavaa, en tiedä mitä kaikkea roskaa siellä on kun en katso TV:tä.
- Anonyymi
Haha.
Elämyksiä - Viihdettä - Elinikäistä oppimista
LIVE: Astrologian tähdet
Autohullut
Syntynyt kauppatavaraksi
SLAM! Painin otteessa
Pasi ja Anssi
Starat
Risto Helin - Kauneuden vuosikymmenet
Menumestarit
Tractor Pulling
LIVE: Arpastudio
Tuon kanavan ohjelmat. :D- Anonyymi
Astrologia on horoskooppeja. :D
- Anonyymi
Tykkäsin kuunnella tv:stä yöaikaan yle areenan arkistolähetyksiä, mutta ohjelma lähetettiin. Ei ole enää tv:täkään, että ei mikään iso menetys.
- Anonyymi
ohjelma lopetettiin, se oli liian hyvä nykyaikaan
Miksi innostua jostain uudesta kanavasta? Ilmaista jynkkyä on netti täynnä, jos sitä kaipaa... Telkussa parasta tällä hetkellä mm kisat. Sitäkin voi katsella myös netin kautta. En ole telkkua kotonani tarvinnut vuosiin mihinkään... 👑
Turhien kanavien sijaan vois näyttää ruotsin tv kanavat.
- Anonyymi
Joo viime yönä näin lesbo pornoa siellä
- Anonyymi
Vähemmän pornoa ni alkaa kelvata normaalin näköiset naiset.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1554906Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813586SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt312573SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402243Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä962119Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?282026Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632023Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja861999Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet191478Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1051370