Jarmon nostoja.
LÄSKILILLI
10.2.2015 20:12
UUSI
OOON nyt joutunu istuu vessapytyllä pitkään kun mut määrättiin syömää suolentyhjennyslääkettä neljä purkkii.Meen huomenna peräsuolen tähystykseen.Oon ihan hirvee läski,ja varmaan laihun monta kilooo kun en saa syödä kun vasta kokeiden jälkeen.HIRVEETÄ!
TÄSSÄ JARMON KALANSAALIS
8
99
Vastaukset
- NäinJarmonHedelmät
KTSEiKirj
8.2.2015 08:45
Ilmatar tietää mis mennään! :O
Suomelle tulevan tuomion ja rangaistuksen kolminkertaisesti varmistettu päättämispäivämäärä!
(11.3.2015 23:59:59)
GORBA TULEEE!!! JA VIIMEINEN VUOSIVIIKKO 100% VARMUUDELLA ALKAAAAAA!!!! JA PUTIN PUTOAA MUSTAN AURINGON AIKAAAAN!!!!
(20.3.2015 23:59:59)
MAHDOLLISESTI EHKÄ PIMENNYSPÄIVÄSKENAARIO! JA SUUURI HERÄTYS ALKAAAAAAAAA!!!
(4.4.2015 23:59:59)
Suomen Laillisuuspuolue on voittanut eduskuntavaalit ja on noussut Suomen ylivoimaisesti suurimmaksi Puolueeksi!
(19.4.2015 23:59:59)
OMERIN LASKENTA PÄÄÄTTYY!!!! JA RAUHA SOLMITAAAN!!! JA GOOGIN SOTA ALKAAAA!!!
(25.5.2015 23:59:59)
http://www.ilmatar.net/~np/misc/maailmanloppu.html Sepäs siinä on jos Aurajoesta joutuu kalat nostamaan.
- Justniin
Mitä muuten Raamattu ja profetaalinen viestintä on sinun mielestäsi?
Olet tehnyt valintasi. Justniin kirjoitti:
Mitä muuten Raamattu ja profetaalinen viestintä on sinun mielestäsi?
Olet tehnyt valintasi.Sinä teit kysymyksen ja annoit puolestani vastauksenkin. Mihin minua enää tarvitaan?
- VahvistaVeljiäsi
No kuule. Mitäs luulet itse?
Mistä ketjuista sinut varmimmin löytää? - MissäJarmo
Mitä hittoa se sulle kuuluu missä ketjussa joku kommentoi? Ei pitäs olla sulle mikään puheenaihe. Kato vaan oman persees perään missä liikut.
- Kylläkuuluu
MissäJarmo kirjoitti:
Mitä hittoa se sulle kuuluu missä ketjussa joku kommentoi? Ei pitäs olla sulle mikään puheenaihe. Kato vaan oman persees perään missä liikut.
Ei kuuluisi, ellei olisi eksyttäjä.
Esittää uskovaa ja psykopaatteja hakee inttämään kaverikseen skeidaa.
Rehellisesti paljastamme kaiken epärehellisyyden.
Ymmärrän kyllä, että kiukuttaa kun totuus tuleekin ilmi.
Kiirehti opastamaan uskovaa, joka hakenut luotsiksi.
Ei ole Herran pelkoa, ei kuuntele Jumalan ääntä, mutta esiintyy välillä uskovana ja sitten taas uskovilta varastaa. Mitä varastaa? Mahdollisuutta kirjoitella Jumalan tahdossa, profetaallisesti ja ylläpidon aihealueelta.
Siinä sitä onkin riemua Suomenkansalla katsoa kun muutama psyko väittelee tai työntää skeidaa profetaalliselle sivustolle.
Näin tänään menimme Jarmon avustuksella.
- KTSEiKirj
Me heitetään kohta Jarmon kans palstakeisarimultinikki ulos foorumilta Jarmon hyvin hallitsemalla niska-perseotteella.
:D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1131135
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89864Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18679Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat275642- 64618
- 77608
- 104584
- 26532
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49523Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet91457