Moro vaan! Pistin ilmon treffeihin ja toinen toistaan ihanampia naisia on tullut vastaan. Tästä tuli nyt uusi ongelma. Kenet valita. Nettitreffit siis toimii. Empä olisi uskonut näin hyvin menevän.
Kenet valita
11
64
Vastaukset
- because.im.worth.it
ja sitten heräsit. Kuulostaa nimittäin aika uskomattomalta ongelmalta.
- eksonäksön
Kattelet rauhassa ja vietät mukavaa kesää. Mikäs kiire sulla.
- ddddddddddd
millä sivustolla?
- Kaikkinetissä
Ihan tässä samassa Suomi24 treffeissä olen. Olin vaan niin yllättynyt kun luulin että netissä on vaan seikkailijoita kun en ole mikään seikkailija itsekään. Ennakkoluulottamasti vaan nettitreffeille miehet.
- puhu_uuneille
Ilmojen viilenemisen myötä heräät todellisuuteen.
Kannattaa vaan kattella ja tapailla niin kyllä se paras vaihtoehto sitten nousee sieltä esille
- Sukoori
Se on niin että kannattaa oikeesti katsella ja kuunnella. Ei saa pelkkien profiilitekstien, viestien, soittojen tai edes sen ensitapaamisen perusteella tehdä päätöstään ja heittää kaikki muut roskiin. Mutta sitten kun sen sopivan tai peräti oikean löydät, lopeta kohteliaasti ne muut jutut. Jos ja kun on mistä valita, tee se huolella ja korrektisti myös itseäsi kohtaan.
Sukoori kirjoitti:
Se on niin että kannattaa oikeesti katsella ja kuunnella. Ei saa pelkkien profiilitekstien, viestien, soittojen tai edes sen ensitapaamisen perusteella tehdä päätöstään ja heittää kaikki muut roskiin. Mutta sitten kun sen sopivan tai peräti oikean löydät, lopeta kohteliaasti ne muut jutut. Jos ja kun on mistä valita, tee se huolella ja korrektisti myös itseäsi kohtaan.
Niin juuri. Jokainen ei välttämättä saa itseään kuvatuksi noilla profiiliteksteillä tai tekstiviesteillä kun haluaisi niin paljon voi jäädä näkemättä jos pelkästään niiden perusteella heidät torjut
- jännittäväjännää
Oletsä jännämies?
- Kaikkinetissä
No jännä olen. Käyn töissä ja elän elämääni. Pari ihanaa lastakin on siunaatunut. Jännähän tämä siis on.
- intresting
Minkä ikäinen olet ja mistä päin Suomea? Komea? Kiinnostaa tietää, kun ei nettideitti ole tarjonnut kaltaiselleni perusukkelille yhtään mitään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mieleni harhailee sinussa
Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei81672- 891165
Jännitän sinua J mies
Ei tästä tulee mitään. Tuskin kaikki olis mennyt näin moneen solmuun, jos olis tarkoitettu meidät yhteen.1171157Kuinka kauan kesti että ihastuit
Kaivattuusi? Jos lasketaan siitä hetkestä alkaen kun näit hänet ensi kerran. Oliko jokin tilanne tai tapahtuma, joka voi51963Olen käyttäytynyt sinua kohtaan väärin toistuvasti
Puolustuksekseni täytyy sanoa, että ei ole ollut tahallista vaan seurausta harhaisista luuloista ja ajatuksista. Esimerk63864Orpo suunnittelee palestiinalaislasten Suomeen siirtoa
"Sairaalahoitoa tarvitsevien lasten ottaminen Suomeen on lisäksi selvityksessä, Orpo sanoo. – Jos meillä on mahdolli193796Tunneälyä testaamaan!
Testi pitää sisällään viisi osa-aluetta. Itse sain täydet tuosta ensimmäisestä eli 25/25. Kokonaispistemäärä oli 100/1253746- 81743
- 35689
Saanko mies tulla sun kainaloon nukkumaan?
En saa unta kun mietin sua❤️ Saako tulla sun viereen ja käpertyä sun kainaloon?42653