Oletko mielestäsi ATM, KTM, vai YTM? Naiset voivat sitten arvioida vastauksia
Kysymys miehille
21
89
Vastaukset
HC-ATM
- atännä
Etkä ole.
- Kilttiatm
Atm. Naiset voi nyt sanoa että olen ruma koska kokematon mies on aina ruma varsinkin 31 vuotiaana.
Mulla on ollut 2 kotaria, eli vastaan KTM
- atännä
Mikä on kotari?
atännä kirjoitti:
Mikä on kotari?
Minä luulen että kyseessä on kotihengetär. Katsoo miehen puolesta sohvalla telkkaria ja auttaa oluen juonnissa.
- xxxccczzz
atännä kirjoitti:
Mikä on kotari?
Mulle tuli mieleen kottarainen :) Noin kauniisti ilmaistuna naisesta... oon varmaan ihan hakoteillä.
atännä kirjoitti:
Mikä on kotari?
KTM moottoripyöriä kutsutaan usein kotareiksi, ja myös kottaraisiksi
- Totuus1
ATM tai HC-ATM
- Jooosh
KTM Kyrpä Toimii Minulla
- 12121212
KTM.
- atännä
Oho.
Saisko perustelut? ;) - 12121212
atännä kirjoitti:
Oho.
Saisko perustelut? ;)Toki :D
- lyhyt
- hintelä, salilla käymisestä huolimatta
- ikäisekseen melko kokematon
- heikot pelimiestaidot
suht hyvä ammatti ja palkka
hyvä kämppä Punavuoressa
muutamia korkean statuksen ystäviä
älykäs, parhaimmillaan jopa hauska
Ulkonäkö = ATM . Raha ja status = KTM . Potentiaalia ylemmälle tasolle. Kokonaisuutena mielestäni KTM, sellainen elämässä eteenpäin menevä (=kohti rahaa ja statusta menevä) ei kovin sytyttävä mutta hyvä elättäjä lapsista pikaisesti haaveilevalle tavisnaiselle.
Eriäviä mielipiteitä otetaan vastaan, en loukkaannu :)
Mitens ätännän taso?
- peto-petteri
YTKT SM.
Repikää siitä. :D- atännä
Onko tuo SM Suomen mestari vai sadomaso?
- valuuttakriisi
mää olen ALT=aina lompakko tyhjä
- BickyTheKid
HC-YTM niin kuin isäni tietenkin! Faija opetti laivalla ollessamme että jokaista vastaan tulevaa naista tulee nussia jos siihen vain on tilaisuus. Nyt jo 15-vuotiaana uskon että minulla on ollut esimerkiksi enemmän kaatoja kuin huoltajallani Timpalla.
- HerraPorkkana
Ei mikään noista. Ehkä ylemmän tason juures, en tiedä.
Olen super-atm.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19122476Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant849682Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.497649Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va886428SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1906146Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot495142HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1204812Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074499Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,452745Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1052257