Koitin vikitellä yhtä miestä. Eihän siitä mitään tullut.
Näytin pässiyteni, ja kerroin muutamalla lauseella negatiiviset piirteeni heti alkuun.
Jotta ei sit tarvihe jälkikäteen väittää, jos homma syttyy ja sammuu;
että "en tiennyt että oot tollanen".
Kerroin suoraan etten todellakaan ole mukava ihminen.
Ei käynyt tuuri.
Onneks exät painais mua mennen tullen ja tulis takasinkin.
Se sentään lämmittää mieltä.
Kävin treffit palvelussa.
9
585
Vastaukset
- nomuttane
Negatiiviset asiathan on hyvä tietää :) mutta siis ymmärrän vastapuolta kyllä... ei kaikki kaikkee siedä ja jos se ei pitäny yhtää tai halunnu ees selvittää tarkemmin niitä niin ei varmaankaan ollut silloin sopiva sulle..
"Exäonparasnyxä", olet haluttava Nainen joten ota yhteyttä niin näet ja tunnet että Sinua haluaa oikea mies eikä "marjan poimija".
- Sivusta
Alkaako naisen nimi N-kirjaimella?
- Exäonparasnyxä
Ei ala. En kerennyt edes nimeäni kertomaan kun tuli jo lähtöpassit selkeesti :D. Kunhan testasin.
Testi jatkuu siten että luon uuden profiilin, kuvan kera.
Voisin lyödä vetoa että kiinnostus herää samalla testosterooni pässillä vaikka yrittäisin olla kuinka pässi tahansa. Miehet. Harmillista.
- onsullahyvätvatsalihak
Nämä on kyllä vaikeita. Minullakin olisi ongelma treffipalvelussa, sillä pitää olla rehellinen ettei anna itsestään väärää kuvaa. Eli jos sanoisin olevani hyvän näköinen niin mistä tiedän, että sen toisen mielestä olisin hyvännäköinen ja toisaalta siitä tulisi kauheat paineet, pitäisi vielä vuosienkin jälkeen olla hyvännäköinen. Sama, jos sanoisin olevani älykäs, entä jos sairastuisin vaikkapa dementiaan kymmenen vuoden kuluttua. Eli eihän sitä haluaisi tuottaa pettymystä toiselle. Minulle tuleekin yhteydenottoja ennempi suoraan tuolla irl, jotenkin tuo nettijutut ei toimi. Mietin vaan, että miksi ei?
- Exäonparasnyxä
Voi kiitos ! Piristi aamua kummasti nuo sanaset :).
- Hkjjjjk
Tämä oli huvittava kertomus. Olisko jopa miehen kirjoittama :D
- Mitämitämitämitä
Todennäköisesti, hauska on!😄
- hamepäälläheppialla
Kyllä se oli marjan poimijan aloitus.. ja kiihotti jalokalaa suunnattomasti. : buaaahhahhahahhahahh..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 424350
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1384099- 643756
- 1123654
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans343557Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe673370- 882946
- 542845
- 252646
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142354