MAAHANMUUTTAJAT OVAT SUOMELLE RIKKAUS

On hienoa, että Suomeen tulee lähitulevaisuudessa
paljon maahanmuuttajia Afrikan ja Aasian-maista.
Me suomalaiset olemme niin sisäsiittoista kansaa, että voisimme olla yhtä suurta perhettä.

Me kaikki suomalaiset ymmärrämme, että tälläinen
peli ei enää vetele ja meidän on saatava uutta verta kansaamme.

Olkaamme suvaitsevaisia tulijoita kohtaan!!!


"Maiden väliset rajat ovat keinotekoisia"


MarttyyriMallari-TTt

13

878

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • grav

      Ilmiselvä trollaushan tämä on (täytyy olla), mutta vastailenpa sunnuntain kunniaksi muutamiin pointteihin:

      "On hienoa, että Suomeen tulee lähitulevaisuudessa
      paljon maahanmuuttajia Afrikan ja Aasian-maista.
      Me suomalaiset olemme niin sisäsiittoista kansaa, että voisimme olla yhtä suurta perhettä."

      Tämä on yleinen monikultturistien kannattama valhe. Elinvoimaisen, ei-sisäsiittoisen yhteiskunnan ylläpitämiseen ei tarvita kuin jokunen tuhat ihmistä tiedemiesten mukaan. Lisäksi, miten maahanmuuttajat parantaisivat suomalaisten (tai siis itsensä ja suomalaisten jälkeläisten) geenipoolia? Ihan samalla tavalla ne perinnölliset sairaudet saattavat levitä, vaikka lapsen toinen vanhempi olisi rahdattu toiselta puolelta maailmaa monikultturistien rodunjalostuksen koekaniiniksi. Lisäksi nämä uudet tulokkaat tuovat mukanaan oman geeniperimänsä heikkoudet, mm. sirppisoluanemia, jota meidän kaikkien kaveri Seppo Lehto on ahkerasti mainostellut. Geeneissä periytyvät siis niin heikkoudet kuin vahvuudetkin, minkä luulisi jopa monikultturisteille olevan selvää pässinlihaa.

      Ja jos suomalaisten sisäsiittoisuudesta puhutaan kauheasti, niin mainitaanpa perään islamilaisen kulttuurin vaikutuspiirissä olevat maat, kuten Somalia (tämä maa on monikultturisteille ilmeisesti se seksifantasian/ksenomaniakohtauksen kliimaksi). Ihan samalla tavalla siellä sitä sisäsiittoisuutta esiintyy ja on esiintynyt, kuten on esiintynyt ihan maailmanlaajuisesti kaikkina aikoina. Suomen kansa on ollut olemassa tuhansia vuosia, miksi me juuri nyt 2000-luvulla olemme tukehtumaisillamme sisäsiittoisuuteemme (tai väitettyyn sellaiseen)? Tietääkseni 1700- ja 1800 -luvuilla tällaiset ensimmäisessä viestissä olevat ajatukset "perimän rikastuttamisesta" olisivat olleet perustellumpia, nykyään moiseen ei ole mitään aihetta. Pitäisikö muuten esim. Japanin tai Islannin ottaa myös vastaan uskomaton määrä Afrikan maahanmuuttajia, hehän ovat herranjumala siellä saarellaan eristyksissä (ja islantilaiset ovat ainakin erään tutkimuksen mukaan eniten sisäsiittoisia koko maailmassa, ja hyvin heilläkin pyyhkii.)

    • Sepedeux

      Koirat kaipaa kirppuja

      Mahamutajaministeriö

    • Muut ULOS!

    • *-*

      Unohdetaan grav:n liiankin paikkaansa pitämä vastaus.

      Julistan huutokaupan alkaneeksi:
      Myytävänä suomalainen sisäsiittoinen tauti.
      Vastaan otetaan puhdas afrikkalainen geeni.

    • Romancetar

      Sä oot sairas!! Ulkomaalaiset ei ole rikkaus Suomelle! Ne on alhaisinta saastaa mitä tänne voi änkee ja jotka, sinä mukaan lukien, ajattelee toisin. Voi vallan hyvin lähtee niiden mukana banaani laivoilla takas, sinne minne kuuluukin!
      "meidän on saatava uutta verta kansaamme" ja vielä niistä viidakko apinoista.. En ole ikinä kuullut mitään noin hirveää sontaa kenekään Suomalaisen suusta! Etpä taida edes Suomalainen olla!

    • Karhunkaataja.

      Rikastuttavat toki rikos- sekä työttömyys tilastoja.

    • Rajat-auki

      Niin ovat.

    • Jotenkin epäilen, että tässä 10 vuotta vanhassa avauksessa on haettu ironiaa. Mutta kun faktat ovat aika pitkälti oikein, niin sitä on vaikea hahmottaa... Vähän raflaava mielipide kuintekin.

    • RIKASTUTTAVATMATUT

      SUOMI ON MAAHANMUUTTAJILLE RIKKAUS. VANHAT MUMMOTKAAN EIVÄT SAA PITÄÄ KAULAKORUA SUOMESSA, MAMU VIE SEN VAIKKA VÄKISIN.

      • MIKÄÄNEIOLEPYHÄÄ

        ON SE NIIN VÄÄRIN KUN JOPA VANHOILTA MUMMOILTAKIN VIEDÄÄN JO LEIJONAHELYT KAULASTA JA ERÄAIHEISET LIPPALAKIT PÄISTÄ.


    • tulevaisuus.on.täällä

      Miksi me suomalaiset saamme vielä kertoa omia mielipiteitämme? Eikö nyt pitäisi kaikille laittaa ohjeet sallituista ajatuksista ja sanoista, unohtamatta aukotonta sensuurikoneistoa väärämielisten estämiseksi?

      Suomalaisen käsikirja - ajattele ja puhu oikein, ole hyväksytty. Nyt kirjakaupoista kautta verkon.

    • Somaliasta ja Irakista tulevat reippaimmat työläiset.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies vinkkinä sulle

      Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista
      Ikävä
      99
      7760
    2. Oletko katkera kun

      Et saanut kaivattuasi
      Ikävä
      107
      5577
    3. Mitä haluat sanoa tällä hetkellä

      Hänelle 🫶 ⬇️
      Ikävä
      275
      4841
    4. Haluun sua niin paljon

      ❤️🥰🥹 Miehelle
      Ikävä
      49
      4763
    5. Vietetään yö yhdessä

      Rakastellaan koko yö
      Ikävä
      74
      3517
    6. Mitä palveluita mies..

      Haluaisit tilata minulta? -N
      Ikävä
      50
      2808
    7. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      58
      2487
    8. Olet oikeasti ollut

      Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.
      Ikävä
      22
      2438
    9. Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit

      Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘
      Ikävä
      29
      2392
    10. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      41
      2264
    Aihe