Siksi pakko äänestää PS!!!!!! 10000 pikku kansalaisia kuolee vuosittain prkl!!!!
Katsokaa kuvat:
http://www.lopettakaatappaminen.info/assets/images/08_weeks-04.jpg
Suomessa tehdään vuosittain yli 10.000 aborttia.
4
68
Vastaukset
Miten Soini voisi muuttaa tilannetta?
- haloo?
Soittakaa nyt joku jonnekin tuosta hihhulista. Sairaalaan vietävä psykohihhuli.
- Abo vastaan
Timo Soini on rehellinen ja mies on oikeassa, miksi pitää tehdä aborttia? Miksi myydään ehkäisy pillereitä ja kondomia? Onko kiva kun Suomen väkiluku on vain 5 milj.???? Timo valtaan!!!
- ohoh lisäys
Älkää turhaan höpiskö aborteista, meillä on saiat kunnossa. Lestadiolaiset, nuo kunnon luterilaiset, tekevät lapsia paljon ja samoin muslimipariskunnat.
Presidentti ei päätä mitään lakiasioita. Lopettakaa turha vingunta, kun verot nousee teidän aborttihöpinöistä huolimatta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1331363
- 1011054
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89954Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25947Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat308832- 99803
- 37683
- 109656
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.56648Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet140603