Tapasin viikonloppuna ristiverisen miehen ja oikeastaan ilta vietettiin yhdessä.
Seuraakohan tässä jatkoa ja mitkähän on hänen mietteensä? Erosta pari vuotta aikaa.
Tavallaan emmin, mutta mukavaa seuraa on janehkä hiukan erilainen kuin useimmat miehet. Sellainen aika ajatteleva ja omien polkujen kulkija.
Mitähän tässä nyt?
Keskiyölle
7
93
Vastaukset
- Sinulle yritän
No niin ja tutustui netissä vaaleahkoonkin ja taidan vastata treffikutsuille myöntävästi. Näkyisikö tähänkin?
- Sinulle yritän
No ei tuo sytyttänyt, vaikka hän taisi syttyäkin. Muita treffejä vielä, mutta mistä tulisi se oikea kulta?
Hei
jatka vain kokeiluja, olet oikeilla jäljillä!
minä näen traktorin ja sellaisen hallin, missä on paljon koneita.
jos ei heti onnistu, niin älä luovuta. tuo mies, joka tuntuisi minusta sopivalta, on koneiden kanssa tekemisissä. onko hän ehkä myymässä niitä, siitä en ole varma.
t. Keskiyö- Sinulle yritän
Ei kun tuo jota treffasin sopii tuohon. :)
En oikein kiinnostunut hänestä. Eikömsitä oikeaa nyt tule, joka sytyttää jne. Nämä ihan kavereita. - Sinulle yritän
No vastasin tosi hätäseen. :)
Luin uudestaan ja taisitkin kirjoittaa eri ihmisistä.
Mutta mistä mies tulee? Onko tuolta nettimaailmasta? Olen kyllä ryhdistäytynyt ja valmistautunut tapailemaan ja aion mennä kyllä uloskin, vaikka ei nyt ole oikein iahn Todella sellaisia näkynyt, jotka Todella sykähdyttäisi. Siis yksi riittää tietysti! Hei
minusta olisi parempi, että menisit ulos. netti on ihan hyvä juttu, mutta pääset nopeammin asiaan, kun tapaat kasvokkain.
laita meikkiä ja kampauksia, tee kaikki hyvät jutut ja lähde katselemaan, kyllä se sieltä löytyy.
t. Keskiyö- Sinulle yritän
Kiitos. :)
Vaikeeta on, kun usein joku juuttuu kylkeen ja sitten en enää ehdi edes katselemaan, kun yritän olla kohtelias. Vaihdan paikkaa ja aina vaan tulee uusi seuraan.
Ja juuri sellaiset joista en innostu, mutta sittenhän joku sopivampi ajattelee, että olen jo seurassa.
Pitänee treffata jne. Ja ajattelin, että netinkin kautta menisin vaan suoraan treffeille, etten kauaa kirjoittelisi.
Saas nähdä. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku645270Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti702549- 2692431
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362369Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä191754Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2271523Taas joku junan alle
Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai531102Harmittaa...Lampsiinjoen sillat
Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v131053- 901046
- 731003