https://www.is.fi/oulun-seutu/art-2000005920980.html
On selvää, että maahanmuuttajat verkostoituvat. He eivät välitä onko tyttö 10 vai 16 vuotias, joka on yhteiskäytössä.
Perussuomalaiset on ainut puolue, joka on varoittanut asiasta jo vuosikausia.
Suvakit puhuvat kotoutumisen epäonnistumisesta. Islam sallii lapsien ottamisen seksuaaliseen käyttöön.
Suvakit ovat sinisilmäisiä!
6
178
Vastaukset
- HerääSuomi
Tuollaista tapahtuu, kun meidän kulttuurin täysin sopimattomia ihmisiä päästetään paljon maahan. Heille naisella ja varsinkaan kantaväestön naisella ei ole ihmisarvoa vaan verrattavissa omaisuuteen tai eläimeen. Eikä alhainen ikä tunnetusti ole mikään raiskauksen este.
- Gghjilkguu
Huomattavaa että yksikään suvkki ei ole kommentoinut Oulun raiskauksia tai tuominnut näiden tekoja...vihreät vasemmisto. RKP. Saati sitten Eva Biaudet joka yleensä kiljuu ensimmäisenä.
- kyänykyrsiipi
Taisi joku palstatrolli ehtiä rasismipalstalle vinkumaan tyttöjen syyksi
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15474291/torkeaa-rasistista-kielenkayttoa#comment-95798597 - sissosentään
kyänykyrsiipi kirjoitti:
Taisi joku palstatrolli ehtiä rasismipalstalle vinkumaan tyttöjen syyksi
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15474291/torkeaa-rasistista-kielenkayttoa#comment-95798597On kommentoinut samaa vuosia usealla eri palstalla vuosia.
Googlatkaa tuo lause : Turvapaikanhakijoiden mustamaalaaminen näyttää olevan joidenkin elämäntehtävä näinä aikoina.
Trollihan se. Asenne kiemurtelevan nilkkimäinen, suorastaan melko tutun näköistä nimeltä mainitsematta karvahattuakaan.
- asdagfg
On tämä kyllä sairas maa. Kaikenmaailman "metoo" feministit vinkuu ja valittaa, kun joku läsäyttti 30-vuotta sitten yökerhossa perseelle. Sitten leimataan yhdessä tuumin kaikki suomalaiset miehet perversseiksi sioiksi ja toitotetaan kuinka meillä on "raiskauskulttuuri" Suomessa. Mutta näistä viimeaikaisen kaltaisista tapahtumista ollaan ihan hys hys. Tekopyhät suvakit.
https://www.hs.fi/kotimaa/art-2000005920818.html?utm_campaign=tf-HS&utm_term=1&utm_source=tf-other&share=fe621e2e407d5343e65aaf8090a5cf31
Nämä ulkomaalaistaustaiset miehet ovat olleet tutustumiskäynneillä kouluissa.
Tietysti pikkutytöt lähtevät tapaamsiin miesten kanssa, koska ne ovat kivoja jopa koulussa.
Opettajatkin kehuvat.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell3156827Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss693916- 2073106
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa242807- 741932
- 1461692
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2101682Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1201528Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1631521- 891408