En ole rasisti mutta......

Tämä aloituslause on tuttua jokaiselle.
Itse olen lopettanut selittelyt ja tunnustaudun rasistiksi. Se hiljentää monien suut koska olivat odottaneet otsikon mukaista kiertelyä.

Tässä julkirasistin uusin video, katsokaa ja nauttikaa totuuksista:
https://www.youtube.com/watch?v=wgtoz8MP00s&t=309s

2

82

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niin? Ongelmahan on siinä, että vasuritahot ovat laajentaneet rasismi- käsitettä naurettavuuksiin asti poliittisesti tarkoituksenmukaisesti.

      Minä en ole rasisti perinteisen ja oikean määritelmän mukaan. Mutta nykyisen vääristellyn määritelmän mukaan varmasti olen rasisti!

      Siksi en ole huolissani, vaikka minut leimataankin nykyisin rasistiksi. Tiedän itse mitä olen, enkä tarvitse ketään minua leimaamaan.

      Olen aina pyrkinyt olemaan totuudellinen ja oikeamielinen suomalainen. Mikään ei muuta tuota pyrkimystäni.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma

      Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?
      Sinkut
      485
      2340
    2. Odotan sitä hetkeä

      kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh
      Ikävä
      66
      1383
    3. Olen melko vakuuttunut

      etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok
      Ikävä
      83
      1330
    4. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      95
      1222
    5. Leijonat Maailmanmestareita!

      Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!
      Maailman menoa
      137
      1218
    6. Minkälaisessa asennossa

      Haluaisit kaivattusi kanssa olla?
      Ikävä
      104
      1073
    7. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      133
      974
    8. Sinä siellä lähistöllä

      Tahtoisin tutustua paremmin 💫
      Ikävä
      48
      900
    9. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      47
      831
    10. Sitä saattaa vähän hölmöillä

      rakkauspäissään, jos tunteita on enemmän kuin osaa käsitellä. Alkuhölmöilyt on söpöä ja sallittavaa.
      Ikävä
      60
      780
    Aihe