Sain k-piikistä hirveät sydän oireet. Sydämenrytmihäiriöt ja sydänmuljahdukset. Pelottaa ja huolestuttaa. Ja oireet vaan jatkuu.
K-piikki vaikutukset
13
102
Vastaukset
- Anonyymi
Hirveää tollanen. Jos tuntuu pahalta ota yhteys lääkäriin tai johonkin.
- Anonyymi
Olethan tehnyt haittailmoituksen Fimealle? Ota varalta aika lääkärille ja kerro vaivoistasi. Pitäähän tuohon jokin apu ja selitys löytyä.
(Ei ehkä ensiksi kannata mainita että epäilet piikkihaittaa koska vastaanotto voi muuttua nihkeäksi sen jälkeen.)
Pikaista toipumista! Juu olen tehnyt haittailmoituksen ja lääkäri aika varattuna. Tilannetta selvitellään.
- Anonyymi
Hyvä ettet jäänyt ihmettelemään vaan asia on hoidossa nyt.
Ehkä parasta että vältät parhaasi mukaan fyysistä rasitusta ennen lääkärille menoa, kaiken varalta? Jospa se siitä, lähtis vaiva yhtä pian kuin tulikin.
Kirjottele myöhemmin miten menee.
Vieläkin sydämmen rytmihäiriöitä ja heikkoutta ja kipeä olo. Nyt mennyt jo yli 2 viikkoa p**kistä. Yritän elellä mahd. terveellisesti. En uskalla enempää noita piikkejä ottaa. Toivon että tilanne helpottaisi kevättä kohti.
- Anonyymi
Toipumisia sinulle.
- Anonyymi
Tsemppiä sinulle. Minulle tuli myös vastaavaa oireilua. En ole pystynyt harrastamaan minkäänlaista liikuntaa sen jälkeen. Ja tuntuu, että kokoajan joku pieni flunssa päällä. En myöskään mene ottamaan enää kolmatta piikkiä.
Kiitos :)
- Anonyymi
Nyt se on selvinnyt!
Suurelta osin piikityksen jälkivaikutukset ovat lumevaikutusta!!!
Olkaa rauhallisia. Se onkin vain lumetta jos joitain epämääräisiä tuntemuksia tuntuu!
https://www.iltalehti.fi/terveysuutiset/a/f8430c8a-a418-43ed-9d7a-d6297e3aa5cb- Anonyymi
Ei ne enää muuta keksinyt. Varmaan myös lumekuolemia ne 150 henkensä rokotteen vuoksi menettänyttä.
- Anonyymi
Ilmeisesti koronapiikki eikä K-vitamiinipiikki.
- Anonyymi
Fimealla 17000 kpl haittavaikutusilmoitusta käymättä läpi. Koronarokotteista tehty 6 x enemmän haittailmoituksia suhteutettuna rokotemääriin, kun sikapiikistä, joka vedettiin sittemmin pois vakavien haittojen vuoksi. Valitettavasti liian myöhään.
- Anonyymi
Psykosomaattiset vaivat ovat yleisiä, luulotautisilla!👽
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti29546150Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!5411558Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy27611194Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump589956Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla958759Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua3116867Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon
Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka193909Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta
Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j73616- 893520
Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen
Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti33470