On se vaan aina yhtä kiva

Anonyymi

katsoa, kun nazisakemannit saavat turpaansa Puna-armeijalta oikein kunnolla.
Olisivat kyllä saaneet pommittaa sen pahuuden pääpesäkkeen, eli Berliinin, vieläkin paskempaan kuntoon.
Ja olisivat saaneet pitää sen puolikkaan saksaa hallussaan vielä toisetkin 45 vuotta ja opettaa niille nazeille esim. puutarhanhoitoa ja kukkien kasvatusta siviilien tappamisen sijaan.

Btw: vituttaakohan esim. lortto merkeliä katsoa, kuinka se "1000 vuotinen nazi valtakuntakin" romahti niinkuin korttitalo tuulessa?
(Putin ja Merkel olivat btw samassa koulussa aikoinaan.. Berliinissä.
Putin muisti varmaan vittuilla Merkelille tuon tuostakin?)
Entäpä swedupellehurreja&pascacoccareita&kepuleita ja muita wannabenazeja jotka nazeilivat hullu-hitlerin&co kanssa?

Meilläkin olisi saanut olla "hiukan" puhdistuksia, ne meidän nazimme&wannabet päästettiin aivan liian vähällä nimittäin, suuri osa näistä "upseereistamme" (joista valtaosa oli swedupellejä, olipa joukossa pari ehtaa sakemannia myös) oli luikkinut pakoon, piilottelivat ja olivat karkuteillä valvontakomissiolta mm. naapurimaa "germania" rååtsissa sodan hävittyään, josta sitten nimiensä suomentelujen sun muiden heille tyypillisten keppostelujen jälkeen palailivat takaisin tänne, kun se valvontakomissiokin oli lähtenyt maastamme....

Mielestäni nää olisi pitänyt etsiä ja eristää esim. affenanmaalle, (joka ensin "puhdistettaisiin" esim. ydinpommilla) , jossa he olisivat saaneet öristä sitä "herrakansa" siansaksa mongerrustaankin ihan keskenänsä.
Heidät olisi pitänyt numeroida esim. otsatatuoinneilla hakaristeineen, alkaen vaikkapa murha-marski nro 1, ja ryti nro 2, ja sitä rataa.

Olisimme kutsuneet näiden petojen uhrien jälkeläisiä ja sukulaisia seuraamaan näiden nazien elämiä livenä vaikka droneilla.
Heitä olisi pitänyt kaasuttaa tietyin väliajoin, ja myös istuttaa heihin erilaisia sairauksia, kuten vaikkapa kurkkumätää, punatautia sun muita.
Ja olisihan heitä voinut voinut käyttää myös erilaisiin lääketieteellisiin kokeisiin, joissa olisi selvitetty mm. mistä se nazeilu ja ylimielinen "germaaneille" ominainen koppavuus oikein tuleekaan..?
Heille annettaisiin vain ihan minimimäärä ruokaa, ja vuokraisimme heitä erilaisiin orjatöihin näkkileipä palkalla.

https://youtu.be/SgHWSJBlnas

https://youtu.be/Isae4vOWKWI

Kiinnittäkääpäs huomio filmissä näkyvään ja kotinsa olkkarissa istuskelevaan koppavaan ja ylimieliseen natsilorttoon, joka ei ole ilmeisesti tajunnut, mitä oikein tapahtui..
Olohuoneensa seinässäkin on ammottava aukko..

Kohta paskajenkit&liittolaisensa saavat sellaisen tällin niihin hörökorviinsa, etteivät tokene enää koskaan siitä.

2

69

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Minä olen kiitollinen Hitlerille.

    • Anonyymi

      Stalinin kuolema -elokuva valottaa hyvin ryssien ajatusmaailmaa. Suosittelen kaikille neuvostopropagandan ja Tukholma-syndrooman uhreille.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan uusi poikakaveri

      Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu
      Kotimaiset julkkisjuorut
      146
      1268
    2. Rakastan sinua

      Enkä halua enkä aio sinua satuttaa. Satuttaisin samalla itseäni. Olet ihana mies ja olen pahoillani kuinka sinua kohteli
      Ikävä
      39
      1013
    3. Kun viimeksi tapasit kaivattusi

      Kasvokkain ( ei netti, varmuudeksi vielä tarkennan), jännittikö? Jos, miten se ilmeni? Huomasitko jännittikö kaivattuasi
      Ikävä
      48
      890
    4. Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.

      Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva
      Maailman menoa
      170
      868
    5. Laita mulle viesti!!

      Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus
      Ikävä
      73
      860
    6. Vanhemmalle naiselle

      alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e
      Ikävä
      36
      815
    7. Jos lähestyisin

      näyttäisitkö ovea vai vihreää valoa?
      Ikävä
      54
      751
    8. Leppäskän tarratoimikunta kävi Suviseuroussa haastamassa riitaa!

      Voiko enää törkeämmin häiritä uskovien juhlia? https://www.kirkkojakaupunki.fi/-/tarratoimikunnan-aktivistit-kokivat-sy
      Luterilaisuus
      192
      725
    9. Mitä Raamattu opettaa samaa sukupuolta olevien avioliitosta 4.0

      Edelliset kolme ketjua tuli täyteen joten jatketaan keskustelua. Raamattu opettaa johdonmukaisesti, että homoseksuaali
      Luterilaisuus
      143
      721
    10. Ootko sä oikeasti sinkku?

      Kun oot aina yksin tuol kylil, kyl mä susta naisen ottasin jos saisin luvan😳😘🔥
      Ikävä
      42
      716
    Aihe