Heipsan! Mitä liikkeitä vois tehdä, että sais kiinteytettyä reisien lihaksia. Oon ennen ollut ylipainoinen ja nyt sitten laihtunut reiltu 20 kiloo. Sisäreidet on jääny silleen tosi ällöttävästi roikkumaan ja halusin niitä treenailla, mutta kun en tiiä miten.
Salilla en pysty käymään kovin usein, koska elelen vielä opiskelijabudjetilla, mutta kävelen jokapäivä vajaan tunnin lenkin. Ni onko mitää liikkeitä, mitä vois kotosalla tehdä, että sais edes vähän kiinteytettyy sisäreisii?
Reisien kiinteytys
-löllöreisi-
2
371
Vastaukset
- on jalkaleikkaus
Ei se paikallinen kiinteytys tosiaankaan onnistu. Ettekö te naiset millään sitä opi?
Ei ole muuta vaihtoehtoa kuin leikkaus. Jalkaleikkaus. Kysy mieheltä lupa! Tässä linkki Tuulin alavartalo treeneihin:
http://www.tuuli.net/kunto-ohjelmat/lihaskunto_alavartalo.htm
Löytyy myös muita - ei ehkä auta ihan kaikkeen, eikä heti, mutta pikkuhiljaa hyvä tulee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2074506Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t963259Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881777Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va131377Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181336Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20241203- 521138
Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi101131Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2481129- 511046