Heipsan! Mitä liikkeitä vois tehdä, että sais kiinteytettyä reisien lihaksia. Oon ennen ollut ylipainoinen ja nyt sitten laihtunut reiltu 20 kiloo. Sisäreidet on jääny silleen tosi ällöttävästi roikkumaan ja halusin niitä treenailla, mutta kun en tiiä miten.
Salilla en pysty käymään kovin usein, koska elelen vielä opiskelijabudjetilla, mutta kävelen jokapäivä vajaan tunnin lenkin. Ni onko mitää liikkeitä, mitä vois kotosalla tehdä, että sais edes vähän kiinteytettyy sisäreisii?
Reisien kiinteytys
-löllöreisi-
2
385
Vastaukset
- on jalkaleikkaus
Ei se paikallinen kiinteytys tosiaankaan onnistu. Ettekö te naiset millään sitä opi?
Ei ole muuta vaihtoehtoa kuin leikkaus. Jalkaleikkaus. Kysy mieheltä lupa! Tässä linkki Tuulin alavartalo treeneihin:
http://www.tuuli.net/kunto-ohjelmat/lihaskunto_alavartalo.htm
Löytyy myös muita - ei ehkä auta ihan kaikkeen, eikä heti, mutta pikkuhiljaa hyvä tulee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1501479
- 104911
- 75733
- 51625
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15573ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40504Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m157476Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..44462- 26409
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185402