Tapsassa on tyyliä ja karismaa !
http://www.iltalehti.fi/muoti/200707236341556_st.shtml
Taiteellinen herrasmies
8
310
Vastaukset
- Joku vaan
Tapanissa on samanlaista miehekästä tyylikkyyttä kuin Tauno Palossa ja Tapio Rautavaarassa aikoinaan. On livenä vielä huomattavasti charmikkaampi kuin missään valokuvissa.
- safira~
Kyllä Tapania kelpaa katsella ja kuunnella. Komea mies ja komea ääni.
Plussaa siitä ,että ei esiinny keikoilla missään kauhtuneissa farkuissa, vaan yleensä aina puvussa.
40-vuotis juhlakonserttikiertueellahan Tapsalla oli yllään nahasta tehty puku ( ainakin se näytti ihan siltä ). Mutta se ei ollut mikään kireä ja mauton vaan samanlantyylinen kun tavallinen kankaasta tehty miesten puku. Tapsa on hurmaavan ja fiksun näköinen tyyliniekka, ei oo mikään epäsiisti resupekka. Osaa pukeutua , mut pääpaino on kuiteskin aina siinä musiikissa ja laulamisessa eli ei se mitään muotishowta siellä lavalla esittele.
- näin on
Taiteellinen saattaa olla muttei mikään herrasmies. Onhan tuo käytös niin monta kertaa huomattu.
- Gilla*
Tuossa jutussa tarkoitettiinkin varmaan Tapsan pukeutumista ja ulkoista habitusta. Kyllä voi näyttää herrasmieheltä, vaikkei käytös aina niin herrasmiesmäistä olisikaan.
- tässäkin
Gilla* kirjoitti:
Tuossa jutussa tarkoitettiinkin varmaan Tapsan pukeutumista ja ulkoista habitusta. Kyllä voi näyttää herrasmieheltä, vaikkei käytös aina niin herrasmiesmäistä olisikaan.
http://www.keikkaapukkaa.com/tornado/tapsa_ja_tornado.jpg
todella tyylikäs...buahahhaaa - OK.
tässäkin kirjoitti:
http://www.keikkaapukkaa.com/tornado/tapsa_ja_tornado.jpg
todella tyylikäs...buahahhaaaTuskin Tapsa vapaa-ajallaan puku päällä kulkeekaan. On sitäpaitsi HUOMATTAVASTI hoikempi nykyään kun 2-3 vuotta sitten jolloin tuo kuva on otettu.
- *************
tässäkin kirjoitti:
http://www.keikkaapukkaa.com/tornado/tapsa_ja_tornado.jpg
todella tyylikäs...buahahhaaaTapsa vuonna 2008 Riutalla :
http://kuva1.kuvablogi.com/iso/img636708.jpg
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578870IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3076176Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661320Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61277- 1091091
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.75923Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60847Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43758MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23666