Teinkö oikean valinnan nais tuttavuuksieni kesken? Toiselle tie päättyi, toiselle avautui. Tuntuu nyt pahalta, tunteitakin oli.. Ensimmäinen kerran tein valinnan myös järjen kanssa. ;) Onnistuuko suhde? Mitä näet hänestä? Kiitos jo etukäteen.
Ystäväsi..
Keskiyö, kuomaseni..
3
95
Vastaukset
Hei!
kas kun näin sinut heti ensimmäiseksi, kiva! on reilua, että käytät aina samaa nimimerkkiä. olen ollut jalkapallon huumassa ja pyöräilemässä koko päivän.
mutta katsotaan, jos voisin auttaa sinua.
no niin. olet erittäin oikeudenmukainen ja reilu ihminen, olet tehnyt ikäsi töitä ja näen senkin, että olet lähtenyt kotoa pois.
isäsi on ehkä lähin sukulaisesi, ainakin hän seisoo tässä jämäkästi sinun takanasi, aivan kuin puolustamassa.
sitten näen matkalle lähdön, olet iloinen ja helpottunut. siellä reissussa minulle tulee sinusta mieleen veijarimainen lapsi, sillä sinä taidat pitää hauskaa.
elämääsi tulee nähdäkseni myös lapsi.
naisasiassa näen sillä tavalla, että kaukana matkan takana on reilusta rahanmenoa. näen kolikkosadetta, mikä virtaa alaspäin. tämän tulkitsisin niin, että ole varovainen raha-asioissasi, reilu kun olet.
näen toki kaksi naista ja se koti on tavallaan heidän välissään. toinen heistä ei ole täysin avoin, tai ehkä ei rehellinen, kanssasi. kummallakin naisella on odotukset tuohon kotiin.
näen vatsanpurusi rahan takia.
vaikka kuinka tätä yritän käännellä, he kumpikin nainen haluavat yhtä lailla kotiisi. saisit kumman vain.
kuule, en näe suuria energioita tähän kysymykseesi. mutta älä siitä huolestu, ehkä mitään niin kamalan suurta ei vielä tapahdu näin nopeasti.
t. Keskiyö- Alfa.uros78
Hei!
Kiitos vastauksesta. Rahaa toki palaa kun ympäri maailmaa matkustaa.. :) Sen minä tiedän jo hyvin. Veikeätä että näet kaksi naista? Minä olisin jo tyytyväinen yhteenkin.. ;) Kerroit kauniisti isästäni, se on totta, hän on lähin perheestäni.
Hyvää loppuviikkoa kuomaseni! - Alfa.Uros78
Hei!
Mieltäni jäi arveluttamaan tämä toinen nainen!? Kuinka sotkeudun elämässäni niin, että minulla olisi suhde kahteen? Mistä tämä toinen nainen on kotoisin?
Kiitos jos voit valottaa.. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saisinpa halata sinua joka päivä
ja kertoa miten paljon sinusta välitän. Vaikka olisi jommalla kummalla huono päivä, väsynyt päivä tai kiireinen päivä, a647184Nykymiehet odottaa, että nainen lähestyy?
Perus luonnonlaki menee päinvastoin! Oletko nähnyt luontodokkaria jossa naaraat juoksee uroksien perässä??? 🦁🫎🦍🐒🦦�2376072Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,764572Kolmen tuiki tavallisen demariahdistelijan nimet julki
Nyt tiedetään ketkä kolme oli niissä niin tavanomaisissa demarin jokapäiväisissä askareissa avustajia ahdistelemassa. K1083812Sannahan laski sähkön ALV:n 10 prosenttiin, Riikka runnoi 25,5 %:iin
Tässäkin nähdään kumpi on Suomen kansan puolella, ja kumpi omaa vastaan. Putinistipersuille Suomen kansa tulee aina vii742956Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut662937Kansalaispalkka ja maksuton joukkoliikenne
Noilla pienillä parannuksilla saadaan Suomesta taas hitusen parempi paikka peruskansalaiselle, joka elää ekologisesti ja1202636SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het332103Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan621937Muistattekos kun kaupassa piti pyytää tavarat myyjältä
Edes kahvipakettia ei saanut itse valita, vaan myyjä nouti sen hyllystä tiskille. Jos osti jauhelihaa, niin se jauhettii2551841