Hyvää iltaa sinulle Tolliskojen TOLLISKO

Osmium 76

Voi sinua onneton typerys! Oikea Tollkikojen tollisko.
Etkö keksi mitään itse?
Voin sanoa sen, mikä jokainen voi lukea kirjoituksistani, en koskaan aloita alatyyliä, vaan vastaan teille vähä-älyisille Syöttiläille.

Oikea Osmium 76 enää vastaa typerille, mutta tyhmille, tukiaisissa rypeville ja äärettömän tietämättömille kepulaisille.

Tolliskomaan Touudentorvi tiesi, että jos Mauno Koivisto valitaan, presidentiksi Tolliskojen Totuudentorvi, Ilkka - lehti ei osaa edes tätä oikein kirjoittaa, siis asiaan Tollsiko totuuden torvi kai tarkoitti, että jos Mauno Koiviston Suomen kansa valitsee presidentiksi Seurat ja muut hebgelliset tilaisuudet kielletään.
MITEN SYÖTTILÄÄT OSAISIVAT MITÄÄN MUUTA KUIN LOISIA TOISTEN TYÖN TULOKSISSA?
Kyllä Tolliskojen paskanaamojen Tolttus on ylivoimaninen.
Lisää Tolliskojen Totuudentorvesta
Suomesta eii tule koskaan EUn jäsentä, eihän Uuden Itsenäisyyspäivän Syöttiläät ole MILLOINKAAN itseään elättäneet ja ei Tolliskomaan "sotilaita" voli sinne panna missä MIEHIÄ TARVITAAN.

No kyllä me punikit teidät mitättömät syöttiläät elättävät kuen tähänkin asti

2

71

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tri Kaikkonen

      Pahaksi jo päässyt tauti.

      hmm...hmm..

      Mitähän pillereitä me löydettäisiin.

      Jos keskustaan siirtyisit, saisit sieltä virikkeitä hyvään elämään.
      Pikkuhiljaa siirtyminen.

    • Hienoa arvoisat keskustalaiset. On hienoa kun kerrotte syvimmät tunteenne, siis vihan, kaunan ja kateuden ja voisin lisätä tähän isänmaanpetturuuden.
      Siinä on Tollisko0maan syvin olemus.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?

      Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä
      Arvot ja etiikka
      13
      11325
    2. Veli Sofia teki urosmehiläisen työn

      Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa
      Maailman menoa
      37
      3853
    3. Unisex-vessat

      Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu
      Tunteet
      109
      3019
    4. Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman

      nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie
      Maailman menoa
      120
      2380
    5. Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?

      Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin
      Maailman menoa
      81
      2045
    6. Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista

      Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh
      196
      1761
    7. Sofia Virralle täydet 12 pistettä!

      Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.
      Maailman menoa
      299
      1006
    8. Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?

      Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta
      Kuhmo
      17
      780
    9. Toisten elämän moralisointi

      Eikö kukin voisi keskittyä lähinnä omaan elämäänsä? Jos jollakulla muulla on tunteita, ajatuksia, tai tekoja oman suhte
      Tunteet
      143
      725
    10. Missä milloin

      Missä milloin nähdään?
      Ikävä
      53
      699
    Aihe