Allekirjoita kansalaisaloite (eläimiin sekaantumis
7
<50
Vastaukset
Noin niinkuin ajatusleikkinä.
Jos se ei ole kiellettyä niin se on sallittua.
Jos venäläinen homo ( tai afro) tulee suomeen ja saa turvapaikan koska kotimaassa vainotaan seksuaalisen suuntautumisen takia.
Niin miten ruotsalainen eläimiinsekaantuja saako se turvapaikan koska kotimaassa vainotaan.
-
Terveisin Musti ja Mirri- usdfusdf-aka-asdfasdf
mutta eihän vihervasemmisto tuota tule hyväksymään koska se on monikulttuurisia kohtaan väärin.
- epätietoako
Puttepossu kainoilee avioliittoehdotustani, eikös kaikkien lajien ja rotujen kuulukkaan sulautua Suomessa?
- eipahalle
Onko niin että sairaille on kaikki sallittua ja he saavat oikeudessa vapauttavan tuomion. Siksi tehdään muutamille lääketieteellinen tutkimus syyn takeisuudesta.
- Nteeksi
Mun mielestä jos ihminen ei muilta "saa" kuin eläimeltä, voisi tehdä sen johtopäätöksen että vetäisi itsensä jojoon jos kerta on niin epäkelpo.
- BadLieutenant
Nteeksi kirjoitti:
Mun mielestä jos ihminen ei muilta "saa" kuin eläimeltä, voisi tehdä sen johtopäätöksen että vetäisi itsensä jojoon jos kerta on niin epäkelpo.
Aivan samaa mieltä. Viittaan Ajankohtaiseen kakkoseen missä noita hyypiöitä haastateltiin. Inhon väristykset kulki.
- Bää-ä-ä-ä
Meille saarnattu Perisynti oli se että ihmiset ja eläimet yrittivät päästä seksuaaliseen kanssakäymiseen vaikka Jumala oli sen kieltänyt.
Vanha suola janottaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos venäjällä olisi kansan valitsema presidentti, olisiko Ukrainan sotaa?
Ei varmasti olisi. Sehän on tiedossa, että raskaalla vaalivilpillä putin jatkaa pressana.3254278Riikka jytkytti naftan hinnan jo yli 2,3 euroon
Sannan aikaan esimerkiksi dieseliä selvästi kalliimpaa bensaakin sai 1,3 eurolla. https://www.is.fi/autot/art-2000011881593966Päivän Sanna: Suomi maailman onnellisin maa
Sanna muutti Suomen maailman onnellisimmaksi maaksi. Hänen pyyteetön työnsä maailmalla tuottaa edelleen tulosta.743384Vasemmiston feministinaiset puolustavat islamia
mikä on täysin järjenvastaista, mutta eihän femakoilla paljon järkeä olekkaan, leijuvat siellä omassa kuplassaan. Myös2352889- 612438
- 341787
Onko jo liian "vanha" vai mitä mieltä olet? 57-v. saa raakaa tekstiä tv:ssä
The Summit Suomi tv-ohjelmassa 57-vuotiaan Maritan jaksamista kyseenalaistettiin iän takia. Onko tässä iässä jo liian "v371466- 431423
- 451305
Suomi edelleen maailman onnellisin maa
Olemme hyvällä tiellä. Laitetaan nyt talous kuntoon.1541228