Mitä mieltä olet ylen toimittelijoista?

Esimerkiksi natottaja jessikasta?

20

281

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sivistys_puuttunee

      Heikell kuvasi Laura Huhtasaarta pressatentissä maaniseksi ja vielä hymyileekin.
      (Tuo muistuu joka kerta mieleen, kun tuon toimittajarouvan näkee ylentöllössä).

    • Nato_ok_Putin_njet

      Hieno nainen tämä Jessica! Kertoo totuuden ryssätrolleista ja näiden kusetusyrityksistä Suomessa ja muualla. Ja näitähän riittää. Tämänkin aloittaja on surkea ryssätrollaaja. Vaan kun oikein kukaan ei näitä trolleja usko pätkän vertaa. Mahtaa niitä v*tuttaa?

      • nositäminäkin

        Tarkoitat varmaan Jessikkaa?


      • c_tai_k
        nositäminäkin kirjoitti:

        Tarkoitat varmaan Jessikkaa?

        No juuri tätä ryssätrolleja vastustavaa ja Venäjän Putler-fasismia vastustavaa isänmaallista naista!


      • rkp
        c_tai_k kirjoitti:

        No juuri tätä ryssätrolleja vastustavaa ja Venäjän Putler-fasismia vastustavaa isänmaallista naista!

        Hehhehheeeee. Säälittävää.


      • nositäminäkin kirjoitti:

        Tarkoitat varmaan Jessikkaa?

        Jees.. sika on saman tason toimittaja,kuin eräs M.P joka kirjoitti jutun HS:n kuukausiliitteeseen aikoinaan Malmöön monikulttuurisuuden rauhasta ja ihanuudesta.Muutama murha ja tappo kuukausitasolla jäi kertomatta jostakin syystä.Tyypillinen oman idologiansa vanki.minkä rinnalla totuus on sivuseikka.


    • ITSENÄINENSUOMIVASL
    • Yle_osaa_asiansa

      Katseli 18.00 uutisia, joissa Rönkkä tuohtuneena kertoi "uus-natsien" pidätyksistä Ruotsissa. Olivat kuulema huudelleet iskulauseita jossain. Sitä ei Rökkä kertonut montako oli pidätetty ja pidätettiinkö heidät häiritsevien iskulauseiden vuoksi ?

      Hienoa, että yle uutisoi näikin vakavista tapahtumista ruotsin maaperällä, eikä mitättömistä ihmisten ampumisista, käsikranaatti iskuista tai jostain joukkoraiskauksista.

    • OnneaViro50vuotta
    • pirivieteri

      Jäzzikkä näkee trolleja joka puolella, kai se kuuluu narkin toipumisprosessiin?

      • Normaalisti jos näkee peikkoja niin joutuu lataamoon.


    • Märinääilmassa

      Mitä se pöhköoikeistolainen taas märisee.

    • VALTAKUNNANOIKEUSRAUHA

      SUOMI EI ONNEKSI - LIITY KOSKAAN JENKKIEN HYÖKKÄYSLIITTOON.

      Suomen kansa on sen verran järkevää, ettei halua tehdä natovelkaa ja nettomaksattaa Veroparatiisirikollisten sotabisneksiä, lapsillaan ja nuorisolla. He eivät niitä velkoja, kykenisi ikinä maksamaan. Älkää vihatko lapsianne natottamalla.

      https://www.kansanuutiset.fi/artikkeli/3926583-yhdysvallat-kaansi-selkansa-ykn-ihmisoikeusneuvostolle

      TEHKÄÄ RIKOSILMOITUKSIA VEROPARATIISIRIKOLLISUUDESTA JA KORRUPTIOSTA.

      OIKEUSMINISTERIÖN ON PAKKO NE KÄSITELLÄ.

      YANKEES AND RUSSIANS - GO AWAY FROM FINLAND NOW !

    • Kohta suomenkansantalouden tuloista menee suurin osa matubisnekseen.Kela hoitaa! Vanhat ja sairaat unohdetaan.

    • Suurin osa on mamuttajatoimittajia,osin hyvin hataralla älyllä ja tiedoilla varustettuja.Lisäksi on nämä harhaiset huume- ja mielentervysongelmista kärsivät toimittajat.

    • SovinistinatoValefemakot
    • pimpeli-pompeli

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      57
      3471
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      47
      2826
    3. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      148
      2640
    4. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      57
      2331
    5. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      357
      2053
    6. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      156
      1724
    7. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      76
      1495
    8. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      1338
    9. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      38
      1293
    10. Miksi mediheli

      Mitä on tapahtunut ku poliiseja ja ambulanssi pyöri aamusta keskustassa
      Kiuruvesi
      24
      1184
    Aihe