Mitä mieltä olet ylen toimittelijoista?

Esimerkiksi natottaja jessikasta?

20

328

    Vastaukset 20

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sivistys_puuttunee

      Heikell kuvasi Laura Huhtasaarta pressatentissä maaniseksi ja vielä hymyileekin.
      (Tuo muistuu joka kerta mieleen, kun tuon toimittajarouvan näkee ylentöllössä).

    • Nato_ok_Putin_njet

      Hieno nainen tämä Jessica! Kertoo totuuden ryssätrolleista ja näiden kusetusyrityksistä Suomessa ja muualla. Ja näitähän riittää. Tämänkin aloittaja on surkea ryssätrollaaja. Vaan kun oikein kukaan ei näitä trolleja usko pätkän vertaa. Mahtaa niitä v*tuttaa?

      • nositäminäkin

        Tarkoitat varmaan Jessikkaa?


      • c_tai_k
        nositäminäkin kirjoitti:

        Tarkoitat varmaan Jessikkaa?

        No juuri tätä ryssätrolleja vastustavaa ja Venäjän Putler-fasismia vastustavaa isänmaallista naista!


      • rkp
        c_tai_k kirjoitti:

        No juuri tätä ryssätrolleja vastustavaa ja Venäjän Putler-fasismia vastustavaa isänmaallista naista!

        Hehhehheeeee. Säälittävää.


      • nositäminäkin kirjoitti:

        Tarkoitat varmaan Jessikkaa?

        Jees.. sika on saman tason toimittaja,kuin eräs M.P joka kirjoitti jutun HS:n kuukausiliitteeseen aikoinaan Malmöön monikulttuurisuuden rauhasta ja ihanuudesta.Muutama murha ja tappo kuukausitasolla jäi kertomatta jostakin syystä.Tyypillinen oman idologiansa vanki.minkä rinnalla totuus on sivuseikka.


    • ITSENÄINENSUOMIVASL
    • Yle_osaa_asiansa

      Katseli 18.00 uutisia, joissa Rönkkä tuohtuneena kertoi "uus-natsien" pidätyksistä Ruotsissa. Olivat kuulema huudelleet iskulauseita jossain. Sitä ei Rökkä kertonut montako oli pidätetty ja pidätettiinkö heidät häiritsevien iskulauseiden vuoksi ?

      Hienoa, että yle uutisoi näikin vakavista tapahtumista ruotsin maaperällä, eikä mitättömistä ihmisten ampumisista, käsikranaatti iskuista tai jostain joukkoraiskauksista.

    • OnneaViro50vuotta
    • pirivieteri

      Jäzzikkä näkee trolleja joka puolella, kai se kuuluu narkin toipumisprosessiin?

      • Normaalisti jos näkee peikkoja niin joutuu lataamoon.


    • Märinääilmassa

      Mitä se pöhköoikeistolainen taas märisee.

    • VALTAKUNNANOIKEUSRAUHA

      SUOMI EI ONNEKSI - LIITY KOSKAAN JENKKIEN HYÖKKÄYSLIITTOON.

      Suomen kansa on sen verran järkevää, ettei halua tehdä natovelkaa ja nettomaksattaa Veroparatiisirikollisten sotabisneksiä, lapsillaan ja nuorisolla. He eivät niitä velkoja, kykenisi ikinä maksamaan. Älkää vihatko lapsianne natottamalla.

      https://www.kansanuutiset.fi/artikkeli/3926583-yhdysvallat-kaansi-selkansa-ykn-ihmisoikeusneuvostolle

      TEHKÄÄ RIKOSILMOITUKSIA VEROPARATIISIRIKOLLISUUDESTA JA KORRUPTIOSTA.

      OIKEUSMINISTERIÖN ON PAKKO NE KÄSITELLÄ.

      YANKEES AND RUSSIANS - GO AWAY FROM FINLAND NOW !

    • Kohta suomenkansantalouden tuloista menee suurin osa matubisnekseen.Kela hoitaa! Vanhat ja sairaat unohdetaan.

    • Suurin osa on mamuttajatoimittajia,osin hyvin hataralla älyllä ja tiedoilla varustettuja.Lisäksi on nämä harhaiset huume- ja mielentervysongelmista kärsivät toimittajat.

    • SovinistinatoValefemakot
    • pimpeli-pompeli

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 134
      1682
    2. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      212
      1093
    3. Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.

      Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      169
      773
    4. Olen Aito Narsisti

      Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.
      Sinkut
      256
      596
    5. 31
      530
    6. Mara puhuu narsuista

      Eikö toi ämmä itse ole suurin sellainen?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      187
      519
    7. Outo liikkuja

      Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut
      Ähtäri
      11
      514
    8. PÄIVÄN KYSYMYS

      Haluatko SINÄ afkaani-muslimin ministeriksi?
      Kajaani
      196
      502
    9. Onko tämä meidän yhteys

      Vähän liian vaikeaa? Joskus voimakkaatkaan tunteet ei riitä.
      Ikävä
      41
      446
    10. Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä

      Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen
      Puolanka
      18
      433
    Aihe