Mielestäni rasisti on pahempi kuin sarjamurhaaja, koska kaikki pahuus pohjautuu rasismiin ja ihmisvihaan. Vaikkei rasisti tappaisi ketään, niin kerrannaisvaikutukset ovat sata kertaa pahempia kuin sarjamurhaajalla, koska rasismi ja natsismi ovat erittäin tarttuvia sairauksia kuin musta surma entisaikoihin. Rasismin kitkemisen tulisi olla aina yhteiskunnassa ensisijainen tavoite, ennen kuin puhutaan mistään muusta asiasta. Sen takia olisi vähintään kohtuullista, että he jotka tietoisesti rasismia harjoittava ja levittävät, eivät olisi ihmisoikeuksien eikä lainsuojan piirissä, vaan täysin "vapaata riistaa".
Rasisteilta evättävä ihmisoikeudet
Anonyymi
3
155
Vastaukset
- Anonyymi
Tuen käymään luonasi sinun ip osoite hallussa jo ja tuttu ilmoittaa sinun osoitteen huomenna kun operaattorilla hommissa. Ps-olet oikeassa olemme murhaajia.
- Anonyymi
Natsit kuoluvat jo 1930 luvulla hävittään sodan ja kaikki natsit karkoitettiin kuuhun. nykyisin on vain kuu-natseja ja niitäkään ei tiedettävästi kovin montaa.
- Anonyymi
Antirasistin ja rasistin erottaa ainoastaan se, että rasisti tietää olevansa rasisti. Onneksi ei ole pakko valita kumpaakaan. Yhtä pahoja ovat omaa kulttuuriaan, kansaansa ja sivistystä vihaavat suvakit. Onneksi Jumala on ja tuomitsee.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 453433
Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd
Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai693201Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist302955Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa
Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl1592748- 252249
En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛122173Kirjotan ikävää ulos
Haluaisin kuulla mitä ajattelet minusta. ihan mitä vaan mitä mietit. Voisit kertoa minulle, tai sitten kirjoittaisit run141688Sinä se vaan jaksat
Suosittelen lopettamaan hyvissä ajoin, tuo toimintas ei auta unohtamiseen. Jossain vaiheessa asia julkistuu enkä usko et231537Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?31417- 151346