Tyttöjen hakkaajapersu, en iske tyttöjä, vaan puran kaunaani heihin!
Olen ylpeä
7
103
Vastaukset
Tyypillinen vassari yrittää sarkasmia feikkaamalla persua. Tiedoksesi, ettei sun äIysi riitä siihen. Sun älysi riittää juuri ja juuri rasvaamaan peräaukkosi oman ideologiasi penetraatiota varten.
☝️😆- Anonyymi00001
Mikset aloittaja kirjoita omalla nimelläsi?
- Anonyymi00002
Wille osaa antaa arvoa tyttökauneudelle ja jumaloi niitä, ei koskaan pieksäisi pientä pimpsalooraansa!
- Anonyymi00003
Persuhomot ei siedä niiltä miehiä vieviä tyttöjä.
- Anonyymi00004
Toivottavasti joku poliisi tai joku muu näkee nuo typerän rasistiset vassarin kirjoitukset joita on tullut jo vuosien ajan joka päivä. Tekee tutkinta pyynnön tuosta sairaasta tyypistä.
- Anonyymi00005
hyvänern hetyyua kui njoku Poppe jo dentään jos vasaralla isker yyyöjä päähän, en suosittaisi...
Vasaralla lyö päähän.. työnjohtajaakin jos ärsytthhä hän... - Anonyymi00006
Ei se noin mene. Kukaan aatteeton poika ei ota tyttöystäväkseen aattensa sokaisemaa tyttöä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1311374
- 103889
- 75713
- 51605
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15533ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40484Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153451Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..35432- 26399
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175394