Tähän on tultu:
http://www.iltasanomat.fi/viihde/roman-schatz-taman-takia-istuin-alasti-suomen-lipun-paalla/art-1288470869104.html
Mamu pyyhki persettä suomen lipulla
29
436
Vastaukset
- Tuon persiinshatsin
muiden möläytysten ja yleisen linjan perusteella on selvää että persiin pyyhkiminen suomen lippuun on täysin suunniteltua ja tahallista. Ja juurikin schatzin oivallus eikä minkään kustantajan. Selitys on niin ontuva ja selvä vale.
Schatz on lukemattomia kertoja aiemminkin tehnyt selväksi halveksivansa ja vihaavansa suomea ja suomen kansaa. Siinä ei ole enää mitään epäselvää.
Miksi hän sitten on asunut täällä jo 25 vuotta?
Vit-tuillakseen. Sehän on selväkin. Onhan agitaattorirotta Bäckmankin asunut suomessa huomattavasti pitempään, eikä eroa schatzista juuri ollenkaan. - Tosimies.
Mitäs siitä, istutaan me Natsilipun päälle;)
- Sturmabteilung
Näin on, istutaan Israelin lipun päälle!
- Mies joka pyyhkäisi
Sturmabteilung kirjoitti:
Näin on, istutaan Israelin lipun päälle!
Minä ehdin jo pyyhkäistä Saksan lippuun ja siihen jäi rukeat vanat. Menikö väärin?
- Soso komut
Nykästään Somalian lippu sossujen lipputankoon,vain ja ainoastaan *eekereille tämä alue.
- PerkeIe!
Kyllä sinä tulet huomaamaan, että minne ei valkoisella ole asiaa. Mustat ovat varsin rasistista porukkaa.
Mitä jos mekin kivittäisimme ja polttaisimme heidän autonsa, jos eksyvät väärälle alueelle? Tämä on täyttä arkipäivää joka maassa minne mustia on päästetty.
Angela Merkel ja monet muut valtionpäämiehet tunnustavat suoraan tämän asian, että metsään on menty ja lujaa.
Espanja aloitti massiivisen kampanjan loispummimaahanmuuttajien karkottamiseksi, eikä sillä kampanjalla ole roturajoja, vaan ulos lentää niin somali kuin suomalainenkin jos ei ole laillisia tuloja itsensä ja perheensä elättämiseen.
Tästä alkaa Espanjan talouden tervehtyminen, kun miljoonat pummit jäävät ilman rahaa ja terveydenhuoltoa.
Arvatkaa vain, että minne nämä suuntaavat seuraavaksi? Mikähän on maa, joka luulee, että sillä on jonkinlainen velvollisuus ottaa jokainen maahan tunkeva avosylin vastaan ja tarjota tälle kaikki ilmaiseksi?
Varmaan sieltä lentää muutamia suomalaisiakin ja heidän valinnastaan tuskin on epäselvyyttä? - Petosjytky hajoaa
Äärioikeisto=Persut=Kokoomus=Rkp ovat maahanmuuton aloittajia, ylläpitäjiä, kulttuurien pakkosekoittamisen takana, "työperäisen maahanmuuton" tekopyhällä, katolisella virrellään ja ILMAISEN SUOMALAISEN ORJATYÖVOIMAN tavoitteella.
- ............
Jos uutisen luki, niin saattoi sisäistää, että syypää ei ollut itse tuo tyyppi, ei edes halunnut tuota, vaan saksalaiskustantaja.
- Siinä tuo
valehteleva shatsirotta valehteli minkä ehti. Onpas kurja ämmä kun pitää vierittää tuostakin syy jollekin toiselle.
- Tavatonta!
Siinä tuo kirjoitti:
valehteleva shatsirotta valehteli minkä ehti. Onpas kurja ämmä kun pitää vierittää tuostakin syy jollekin toiselle.
Roman Scheisse pyyhkii Suomen lippuun?!
- Laki on selvä
Sitä miestä on sakotettava!
http://www.finlex.fi/fi/laki/ajantasa/1978/19780380- War is Peace
Suomen laki ei päde Saksassa! "Rikos" tapahtui Saksan maaperällä!
- PerkeIe!
War is Peace kirjoitti:
Suomen laki ei päde Saksassa! "Rikos" tapahtui Saksan maaperällä!
Silti voidaan julistaa ei-toivotuksi henkilöksi ja ajaa maasta.
- Höpö!
War is Peace kirjoitti:
Suomen laki ei päde Saksassa! "Rikos" tapahtui Saksan maaperällä!
On vain yksi ainoa maaperä, ja se on isänmaamme, liittovaltio EU:n maaperä! Ein Volk, ein Reich, ein Neuropa! Yhden osavaltion rikos on rikos koko EU:n alueella!
- Valtakunnanoikeuteen
Höpö! kirjoitti:
On vain yksi ainoa maaperä, ja se on isänmaamme, liittovaltio EU:n maaperä! Ein Volk, ein Reich, ein Neuropa! Yhden osavaltion rikos on rikos koko EU:n alueella!
Lipuilla ei ole mitään merkitystä, ihmisillä on.
EU oli ja on Suomen Perustuslain vastainen, eli laiton.
- Pycb *
On rajaa.- Roman on meidn, eikän sitä enään natsit pois saa
- SE TYYPPI ON
Se ON MONESTI NÄYTTÄNY OLEVANSA TÄYSIN SURKEA TYYPPI !
PÄÄSTELEE SUUSTAAN IHAN MITÄ SATTUU ALA-ARVOISTA SONTAA, KUN POLOINEN EI OO OPPINU MITÄÄN HYVIÄ TAPOJA !
IHAN IHMETYTTÄÄ SE SIVISTYMÄTTÖMYYS,- JOTA HÄN ON ESITTÄNY,-Vaikka ikää on jo aika paljon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - ........
Älkää materialistit motkottako, Suomen lippu = pala kangasta jossa on vähän sinistä ja valkoista väriä. Ei ole isoa vahinkoa tapahtunut.
Terveen itsetunnon omaava suomalainen osaa suhtautua tällaisiin juttuihin aika neutraalisti.- Terve itsetunto
Osaan suhtautua asiaan huumorilla. Suomen lakihan kieltää suomen lipun turmelemisen suomessa, mutta saksan lippua ei lakimme käsittele.
On aika ottaa sakemannien liput aivan uudenlaiseen käsittelyyn. Ne kun ovat vain pala kangasta. - pikkupiru
Terve itsetunto kirjoitti:
Osaan suhtautua asiaan huumorilla. Suomen lakihan kieltää suomen lipun turmelemisen suomessa, mutta saksan lippua ei lakimme käsittele.
On aika ottaa sakemannien liput aivan uudenlaiseen käsittelyyn. Ne kun ovat vain pala kangasta.Mitä sitten, kun Saksasta tulee nootti heidän lippunsa häpäisystä? Selitätkö, että se oli vain kosto?
Ota sen sijaan itse Roman käsittelyyn. - safazcscas
Terve itsetunto kirjoitti:
Osaan suhtautua asiaan huumorilla. Suomen lakihan kieltää suomen lipun turmelemisen suomessa, mutta saksan lippua ei lakimme käsittele.
On aika ottaa sakemannien liput aivan uudenlaiseen käsittelyyn. Ne kun ovat vain pala kangasta.Jos sinulla on tervettä itsetuntoa niin ei ole tarvista kostaa yhden toisen luokan itseinhoisen mukaälykön tempausta koko Saksan kansalle.
- Se on niin
pikkupiru kirjoitti:
Mitä sitten, kun Saksasta tulee nootti heidän lippunsa häpäisystä? Selitätkö, että se oli vain kosto?
Ota sen sijaan itse Roman käsittelyyn.että natsilaiset työntäkööt noottinsa persiiseensä. Täällä on ennenkin osattu ottaa natsia jyvälle.
- ....................
mitä olisi käynyt jos olis istunut saunassa koraanin päällä olis varmaan kaikki hyysärit ollut kauheissaan ja se olis ollut rasistinen teko.
- 21
jos ja jos ja jos
Ettekö koskaan itse kyllästy tuohon jossitteluun ja itseruoskintaan?
- niin älyvapaudella
Älä hyperventilöi. Romanilla on jo kuule suomen kansalaisuus eli otsikointisi kuuluisi mennä näin saksalaissyntyinen suomalainen pyyhki ahterinsa toisen kotimaansa lipulla.
- poliisi etsii Romani
Nyt se piru on mennyt tekemään ryöstön!
"Poliisi etsii törkeän ryöstön tehnyttä miestä Porissa
Satakunnan KansaLähetä palautetta toimittajalle
Mies ryösti yksityisasunnossa olleen ihmisen ja pahoinpiteli tätä tiistaina puoliltapäivin Porin kuudennessa kaupunginosassa, kertoo Yle Uutiset.
Tekijän matkaan lähti vähäinen määrä omaisuutta.
Poliisi etsii törkeän ryöstön tehnyttä miestä ja kaipaa yleisön tietoja Kalevanpuiston tai Rauhanpuiston alueella liikkuneesta romanimiehestä." - tyhjän saa pyytämätt
hoho! Mistä tietää että ryöstö oli porissa? saalis oli vähäinen. ei köyhillä mitään oo. kannattaa mennä varakkaammille seuduille varkaisiin eikä sossulandiaan.
- tshhhhhhh
sakemannit on sakemaaneja vaikka voissa paistais
- Voivittukuonkauheeta
Taas LIEVÄSTI harhaanjohtava otsikko. Täysin turha uutinen muutenkin.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731910Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971653- 1471207
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 54537
- 46488
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462