1. Kuvaile asuinympäristöni
2.Kuvaile minut
3.montako lasta/eläintä minulla on
4.millainen mies/tuleva mies
annan palautetta tähän...
Testing
8
98
Vastaukset
- Uskomatonta pjaskaa
Jos vielä joku ihmettelee miksi ei tule vastauksia..Näkeminen on kyky eikä se toimi kuin hellan nappula.Tällaisiin en minä alentuisi vastaamaan edes rahasta.
- Mikä muka
tässä on oikealle näkijälle ongelmana? Nämähän ovat peruskysymyksiä, joita tämä kysyy. Miten muka pystyy näkemään jotain tulevasta kumppanista, uudesta työstä yms. jos ei näitä perusasioita ihmisen elämästä? Näkeminen on kyky, no totta hitossa on! Jos väittää omistavansa tämän kyvyn, niin kyllä nämäkin asiat pystyy näkemään!
- laita itsesi likoon.
Niimpä niin,nämä ovat täsmäkysymyksiä ,mihin kysyjä voi suoraan antaa palautteen,tämä on liian vaativa ehkä :))?
- Life is macig
Sinulla itselläsi on vastaus noihin kaikkiin asioihin - siis tiedät ne. En jaksa uskoa, että kukaan vilpittömällä ja vakavalla meilellä ihmisiä auttava mediaalisen työn tekijä viitsii vastata tällaiseen.
Aitoon tarpeeseen löytyy varmasti aina auttaja. - ristallipallit
Kerrostalokaksio, normaalit varusteet, et ole kovin siisti.
Olet kolmissakymmenissä oleva nainen, pitkästynyt, etsit jotain syytä elää eteenpäin.
Sinulla on kaksi lasta ja kissa.
Olet eronnut, löydät miehen juhannuksena, suhde kestää kesän.
Uskot varmaan että en taatusti edes kuvittele osaavani ennustaa. Olisi mukava tietää osuiko yksikään arvaus oikeaan.- testing pal
Kerrostalokaksio, normaalit varusteet, et ole kovin siisti. OIKEIN
Olet kolmissakymmenissä oleva nainen, pitkästynyt, etsit jotain syytä elää eteenpäin. NÄIN EPÄTOIVOINEN EN SENTÄÄN VIELÄ OLE,NELJÄKYMPPIÄ MITTARISSA.
Sinulla on kaksi lasta ja kissa.2 LASTA,2KISSAA JA KOIRA.
Olet eronnut, löydät miehen juhannuksena, suhde kestää kesän.JES,OLEN ERONNUT,KIVA ETTÄ JUHANNUSSEURAA LÖYTYY :)
Jos et ole ennustaja,niin varmasti kannattaisi harkita alanvaihtoa :))
Lämmintä kesää sulle !!
- Testing too
1.Punaoranssi rapattu kivitalo, alin keros.
2.Tummat puolipitkät suorat hiukset ja etutukka. Silmälasit, jotka pitäisi putsata.
3.Pieniä lapsia enemmän kuin yksi ja kissa.
4.Tummatukkainen, partainen vakava mies.- testing pal
Rapattu kivitalo,kolmas kerros.
Lyhyet sporttihiukset.
Kaksi lasta,2kissaa ja koira.
Toi nelonen on varmaan mun ex-mies :)
Kiitos sullekin ja mukavaa kesää !!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731910Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971653- 1471197
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako190551- 54537
- 46488
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462