Äärivasemmistolaine Stalinia ihaileva anarkisti Panu Höglund kertoo omassa blogissaan kuinka hän haluaa nähdä perussuomalaisten veren vuotavan ja kuulla uhrien tuskan ja kauhunhuudot. Lisäksi hän haluaaa raiskaus session missä mustaihoiset isomulkkuiset miehet raiskaavat perussuomalaisten vaimot ja tyttäret. Session jälkeen Panu "verinen " Höglund ampuu persuja toisesta korvasta sisään ja toisesta ulos.
"Janoan perussuomalaisten verta"
5
183
Vastaukset
- voi vihapuhetta
Eikös tuo ole jo vihapuhetta?! Se on vasurien keksimä nimi meille, jotka vastustamme homoutta ja lesboutta perverssiona!
- sellai_nen
"Stalinia ihaileva anarkisti "
J-aa.
Lammaskyljystä ihaileva vegaani...Köyhyttä ihaileva miljardööri.... - asia pitää
viedä ja äkkiä poliisikäsittelyyn tuollainen saastaisuus ja ko. ihminen!!
- jepsjep
On se hienoa kuulla kuinka poliittisesti aktiivinen, reipas kansalainen on oikein istunut alas ja miettinyt miten tätä maailmaa saadaan muutettua paremmaksi.
Olisin ihan hätääntynyt jos olisi keksitty jotakin fiksua ja rakentavaa.
Olisi myös hienoa jos joku voisi vihdoin ja viimein keksiä sellaisen idealismin joka EI pääty höyryäviin ruumisläjiin...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....1779494Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.3577221Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan
Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?1066072Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen284268- 1724118
Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht983854Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu933752Joulukinkku NYT
Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.363331- 1973130
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik172754