Merkel lupaa Saksan ottavan vastaan kaikki "hätääkärsivät". Sitten parkuu mediassa, kun kaikki maat eivät ota vastaan hänen ottamiaan!
Sama nainen sanoi pari vuotta sitten, että siirtolaisten otto Saksaan oli epäonnistunut kokeilu. Oman kansan hätä ei sulata sydäntä, psykopaatti? Sama tauti vaivaa omaa hallitusta!
Merkel on ihan sekaisin koko akka
15
68
Vastaukset
- Jihad
Onkohan Merkel kääntynyt muslimiksi?
- 6578654678
Ei, vaan hoito on edelleen kesken.
- Brazil_boys
Onkohan se sittenkin Hitlerin salattu tytär? Yhdennäköisyyttäkin on. Tosin jos Adolf kuoli 1945 ja Merkel syntyi 1952, niin ei käy... mutta jos tri. Mengele osasi järkätä..
- AHlives
Merkel on Eva Braunin siskon synnyttämä koeputkilapsi.....arvannet kenen pakastettuja siittiöitä käytetty?
- DementoitunutPaskaÄmmä
Tuo oksettava ämmä näyttää kyllä Hitlerin äidiltä.
Aivotkin tuhoutuneet täysin. - bvvcbcbv
AHlives kirjoitti:
Merkel on Eva Braunin siskon synnyttämä koeputkilapsi.....arvannet kenen pakastettuja siittiöitä käytetty?
Spede pasasen?
- EuroopanlaajuinenAgenda
"Sama nainen sanoi pari vuotta sitten, että siirtolaisten otto Saksaan oli epäonnistunut kokeilu."
Juutalaisten rasistileimausmediakamppanja on tehnyt tehtävänsä näköjään myös Saksassa... - sierjeg
Merkel on koko Euroopan petturi jaa kaikki maat pikku hijaa suoraan helvettiin
Hitlers barnabarn, nasistene pitää herätä Erittäin hyvä aloitus ja totta vielä sekin siihen päälle. Että silleen.
- tottahantoki
Ei Angelan tarvitse itkeä, kyllä suomalaiset auttavat.
jos merkel onkin piilojutku ?
- näin_voi_tapahtua
Luin juuri eilen ennustuksen, jossa sanottiin, että ensimmäisenä valtiona Euroopassa ei romahda Kreikka. Vaan yllätys-yllätys: Saksa
- Saksan-uudelleen-jako
Eikös siellä jo kansa hyvää vauhtia jakaudu kahteen eri leiriin. Varmaan tulee taas olemaan Itä- ja Länsi-Saksa. Ensimmäisessä asuu oikeat Saksalaiset kun taas toisessa hullut suvakit ja mamut.
- niilli
Merkel-hullu täytyy pysäyttää aivan kuin Hitler aikoinaan.
Ämmä painelee maan alle bunkkeriinsa, kun Saksa tuhotaan taas.
Näinhän kävi myös Gaddafille ja Saddamille . Koko maa on muka taas vallattava, että saadaan yksi paskiainen kiinni ja hirteen tai tanko perseeseen.- pelastameidäthitler
Uskomatonta paskaa kirjoitat, Merkel on kyllä pysäytettävä mutta Hitler ajoi oman kansansa etua. Samoin Gaddafi oli hieno johtaja joka piti hihhulit kurissa. Amerikkalaiset pilasivat Gaddafin hienon diktatuurin ja päästivät valtion sekasorron tilaan.
Merkelin vertaaminen Hitleriin on törkeää Hitleriä kohtaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä1311325Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa373853Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu1093019Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie1202380Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?
Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin812045Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1961761Sofia Virralle täydet 12 pistettä!
Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.2991006Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?
Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta17780Toisten elämän moralisointi
Eikö kukin voisi keskittyä lähinnä omaan elämäänsä? Jos jollakulla muulla on tunteita, ajatuksia, tai tekoja oman suhte143725- 53699