Olen päätänyt ilmoittautua vapaaehtoiseksi auttamaan pakolaisia. Meitä on useita. Ihana tilaisuus.
Haluan "auttamaan" pakolaisia
17
62
Vastaukset
- aion_mennä
Auttajana pääisi noihin iholle.
- suvakkihuoranLöysävittu
Mene johonkin pusikkoon perse pystyssä lähelle vastaanottokeskusta, niin saat huora autettua yhtä syytöntä naista pelastamalla sen raiskaukselta.
- tod.auttaja
varoo vaan ettei hivakka tartu !
- Haheha
Jaha, maamme sankari taas näyttää, miten naisista puhutaan. Ylvästä sakkia.
- Odotusta_ilmassa
Toivottavasti nää ulkomaan mainoksiin ja päämisteritason majoitukseen pettyneet maahantukeut alkaa riehumaa mahdollisimman nopeasti.
Ensimmäinen kunnon nujakka hyysäritappioineen kun tulee niin nostan Suomen lipun salkoon.- Haheha
Ja täällä isänmaallisuuden perikuva haaveksii kansalaistemme murhista. Oikein liputuksen kanssa.
- ljhbl
Minäkin voisin "auttaa" harvennushommissa.
- kiihottaa_ajatus
Laittaisin sikaa jokaiseen ruoka annokseen. Toisin myös valtavan koirani paikalle.
- mämmiä
Mämmi voisi olla hyvä jälkiruoka niille.
- retdfghdh
Mene sitten imemään niiden munaa...
- retdfghdh
SAK:n alaiseksi hah hah. Lylyltltl
- Haheha
Ja eiköhän löydy vakiona myös maahanmuuttajan munaa miettivä veikko. Alkaakin olla rassukkatiimi taas kasassa.
- retdfghdh
30 000 munanimijää torilla ja suomi seisoo SAK haloo
Olen entisestä itäsuomesta toisen polven muuttaja. Kyllä ripsakka muatuska olis iso apu.
- h8jjjjhh
Sie pakolainen Kärkkäisille ostoksille huomenna.Tarjouslehti tuli. Kannattaa osallistua myös siihen kivaan kilpailuun: katso kuponki lehdessä. Hyvä palkinto.
- Prätsss
Kiva jutsku. Niillähän on bussit täynnä. Käy auttaan niitä purkatumaan.
- sdfv
Se auttaminen on aina hyvä keino koettaa saada hyväksyntää itselleen. Hyväksynnän hakemisen voi naamioida auttamishaluksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2462179- 1901655
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471309Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501025- 41826
- 14800
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31780Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25756Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647