Ja kaikesta huolimatta (jos haluja olisikin) eivät tule koskaan raiskatuksikaan, matujen ansiosta? Vai onko sellainen "vaara" olemassa?
Tavjaa ja Nergiä ei ole koskaan raiskattu!?
7
<50
Vastaukset
- kismittää_varmaan
Kyllähän se riski on sitä luokkaa, et ennemmin tippuu meteoriitti päähän kuin nuo tulee raiskatuiksi, ja sehän se taitaakin heitä kismittää?
- öhmetti
Liian vanhoja, ikä jo paljon yli 9 vuotta! Ei kelpaa rauhanuskontoa harrastaville nuorille miehille!
- isoaukkoisethyysärit
Ulkonäkö ja ikä suojelee näitä ali-ihmisiä.
Ennenmin matu vetelee oikeeta lehmää,
ennenkuin dildon venyttämää lesbon aukkoa, kai matuillakin joku raja on.- Eletään_toivossa
Niin tai muita herttaisia kotieläimiä unohtamatta, kuten puhuttu ja toteen näytettykin se tosiseikka lampaat ja vuohinaaraat ovat joutuneet ikävällä tavalla korvaamaan inhimillisempää raiskausmateriaalia! Hoidon ja eläinten edun mukaisesti asiaa tarkastellen tekniikassa on kehitettävää!
Nyt jo mm. SPR:lle ym. ehdotettukin lampaiden ja vuohien hoitokurssin järjestäminen 'vokkiehin' eri puolilla jossa se olisi hyvin järjestettävissä, ei ole ottanut 'tulta' alleen, sillä eläinsuojelujärjestöt Animalia ym. näkevät tässä riskin ja jonkun asteisen ongelman jos muuttajien vanhaan perinnettä tuodaan virallisemmassa muodossa ja ikään kuin hyväksyen sitä täällä meilläkin!
Katsotan jatkossa miten asia kehittyy, tyrmättyhän ehdotuksia ei ole sentään, joka herättää toiveita vielä! - Puolueittain_kannatus
Onko kukaan vielä kysynyt mitä mieltä on "edustaja" vapaamielinen Anna Kontula asioista?
Emma Karin (vihr.) kantaa turha kysyäkään, se on niin yleisesti jo tiedossa?
Jaha että tällainen ulottuvuus naisten arvostuksessa. Keskustelu siitä, onko joku kyllin vetävä raiskattavaksi.
- Kysytään_vaan_tätäkin
Aivan! Todetaan vaan vertaille kysyen onko nämä vanhat virkaheitot naisolennot arvokkaampia, vaiko ne tuhannet ja sata hyväksikäytetyt viattomat eläimet joka puolella missä ovatkin? Vaiko heidän sijaan joku sitä toimintakulttuuria ja tapaa todella ehkä hakevat ja kannattavat kuten meillä em. pohjimmiltaan ja lausuntojensa mukaan tekee, tai vastaava tapaus ja (nainen) muualla Euroopassa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2774722Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1343050Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit452931Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k372899Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?771826Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061694Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281531- 621459
- 971322
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271222